Coslys izsmidzināms kondicionieris ar bio alveju un bio aprikožu ekstraktu - 4808
  • Coslys izsmidzināms kondicionieris ar bio alveju un bio aprikožu ekstraktu - 4808

  Coslys izsmidzināms kondicionieris ar bio alveju un bio aprikožu ekstraktu

  01000011471
  7,95 €

  Izsmidzināmais Coslys kondicionieris atšketina matus, nepadarot tos smagus. Viena kustība – un mati kļūst viegli izķemmējami, mīkstāki, elastīgi un spīdīgi, turklāt patīkami smaržo! Nesatur alkoholu un silikonus. Piemērots ikdienas lietošanai visai ģimenei – arī bērniem no 3 gadu vecuma.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Sastāvā: augu glicerīns, bio alveja, bio aprikožu ekstrakts, 100% dabīgas smaržvielas. Pārbaudīts: pēc 3 nedēļu ilga produkta testa ar 22 brīvprātīgo piedalīšanos 100% testētāju atzina, ka līdzeklis ir viegli lietojams, 95% atzina, ka līdzeklis atvieglo matu ķemmēšanu, nepadarot tos taukainus vai smagus, 90% atzina, ka mati ir mīksti uz tausti, spīdīgi, viegli un aizsargāti.

  Lietošana: izsmidzināt sausos vai mitros matos, visā to garumā, tad izķemmēt matus. Neizskalot. Neieelpot izsmidzinājumu un nesmidzināt acīs! Tikai ārīgai lietošanai.


  17 vienības:

  Sastāvdaļas:augu glicerīns, bio alveja, bio aprikožu ekstrakts, 100% dabīgas smaržvielas.Pārbaudīts: pēc 3 nedēļu ilga produkta testa ar 22 brīvprātīgo piedalīšanos 100% testētāju atzina, ka līdzeklis ir viegli lietojams, 95% atzina, ka līdzeklis atvieglo matu ķemmēšanu, nepadarot tos taukainus vai smagus, 90% atzina, ka mati ir mīksti uz tausti, spīdīgi, viegli un aizsargāti.Lietošana: izsmidzināt sausos vai mitros matos, visā to garumā, tad izķemmēt matus. Neizskalot. Neieelpot izsmidzinājumu un nesmidzināt acīs! Tikai ārīgai lietošanai.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT