Khadi ājurvēdiska eļļa matu kopšanai “VITALITY GROW” - 5081
  • Khadi ājurvēdiska eļļa matu kopšanai “VITALITY GROW” - 5081
  • Khadi ājurvēdiska eļļa matu kopšanai “VITALITY GROW” - 5081

  Khadi ājurvēdiska eļļa matu kopšanai “Vitality Grow”

  01000011849
  12,95 €

  Eļļa baro matus, var mazināt matu izkrišanu, veicina veselīgu matu augšanu un piešķir matiem zīdainu spīdumu. Lai mati būtu spēcīgi, ir jābūt veselīgai galvas ādai. Formula stimulē un vitalizē ar sastāvā esošo rozamarīnu, kas veicina cirkulāciju, sierāboliņu, kas apgādā ādu ar uzturvielām, bringaraj, kas novērš matu izkrišanu.

  Apjoms

  Eļļu lietošana matu kopšanai ir sena Ājurvēdas tradīcija. Khadi eļļas matu kopšanai ir lieliski piemērotas ar augu izcelsmes matu krāsām krāsotu matu toņa nostiprināšanai. Khadi eļļu noslēpums meklējams senākajā naturopātijā – Ājurvēdā. Vērtīgos Ājurvēdas augus ar lielu rūpību audzē nelielos zemnieku koorperatīvos. Tad šos augus savā starpā kombinē, ievērojot gadu tūkstošiem senas receptes, un vāra uz atklātas uguns, iegūstot koncentrātu – Khadi eliksīru.

  Ājurvēdas gudrības, kas apvienotas šajā eļļā: - rozmarīns veicina cirkulāciju ādā; - sierāboliņš apgādā ādu ar uzturvielām; - bringaraj, pateicoties savām antioksidatīvajām īpašībām, novērš matu izkrišanu un priekšlaicīgu nosirmošanu.

  Lietošana: var lietot intensīvai matu kopšanai pirms to mazgāšanas vai nelielu daudzu mu ieklāt matos un neizskalot, lai mitrinātu matus un piešķirtu spīdumu. Iemasēt vai ieķemmēt, izmantojot matu suku ar dabīgajiem sariem, apm. 1-3 pumpīšus eļļas sausos matos un galvas ādā, ļaut iedarboties apm. 60 minūtes vai pa nakti un tad mazgāt matus.

  41 vienības:

  Sastāvdaļas:Sesam Indicum Seed Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Ricinus Communis Oil, Eclipta Alba Leaf Extract, Bacopa Monniera Leaf Extract, Sida Cordifolia Extract, Butea Monosperma Extract, Trigonella Foenum Graecum Seed Extract, Abrus Precatorius, Emblica Officinalis Fruit Extract*, Citrullus Colocynthis Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Essential Oil*, Daucus Carota Seed Oil, Tocopherol, Cinnamomum Camphora Extract, Onosma Hispidum Extract, Linalool**, Limonene**. *no bioloģiskās lauksaimniecības, **dabīgu ēterisko eļļu sastāvdaļa. BDIH sertificēta dabīgā kosmētika. Piemērota vegāniem.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT