Khadi ājurvēdiska eļļa galvas ādas kopšanai “NEEM HARMONY” - 5077
  • Khadi ājurvēdiska eļļa galvas ādas kopšanai “NEEM HARMONY” - 5077
  • Khadi ājurvēdiska eļļa galvas ādas kopšanai “NEEM HARMONY” - 5077

  Khadi ājurvēdiska eļļa galvas ādas kopšanai “NEEM HARMONY”

  01000011848
  12,95 €

  Eliksīrs, kas nomierina galvas ādu, mazina niezi un blaugznas. Lai mati būtu spēcīgi, ir jābūt veselīgai galvas ādai un jārūpējas par to, stiprinot matu saknes. Līdzsvarojoša un nomierinoša formula ar antibakteriālo nīmu, remdējošo sinepju eļļu un attīrošo tējas koka eļļu.

  Apjoms

  Eļļu lietošana matu kopšanai ir sena Ājurvēdas tradīcija. Khadi eļļu noslēpums meklējams senākajā naturopātijā – Ājurvēdā. Vērtīgos Ājurvēdas augus ar lielu rūpību audzē nelielos zemnieku koorperatīvos. Tad šos augus savā starpā kombinē, ievērojot gadu tūkstošiem senas receptes, un vāra uz atklātas uguns, iegūstot koncentrātu – Khadi eliksīru. Ājurvēdas gudrības, kas apvienotas šajā eļļā: - nīms uzlabo ādas stāvokli; - sinepju eļļa mazina kairinājumu un attīra galvas ādu; - tējas koka eļļa atbalsta attīrošo iedarbību. Lietošana: iemasēt apm. 1-3 pumpīšus eļļas sausā galvas ādā, ļaut iedarboties apm. 60 minūtes vai pa nakti un tad mazgāt matus.

  18 vienības:

  Sastāvdaļas:Sesamum Indicum Seed Oil*, Brassica Juncea Seed Oil*, Trigonella Foenum Graecum Seed Extract, Citrus Medica Limon- um Essential Oil, Cinnamomum Camphora Extract, Melaleuca Alternifolia Essential Oil, Azardirachta Indica Leaf Extract, Tocopherol, Citral**, Geraniol**, Linalool**, Limonene**. *no bioloģiskās lauksaimniecības, **dabīgu ēterisko eļļu sastāvdaļa. BDIH sertificēta dabīgā kosmētika. Piemērota vegāniem.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT