MASMI VATES PLĀKSNĪTES - 1205
  • MASMI VATES PLĀKSNĪTES - 1205

  MASMI VATES PLĀKSNĪTES

  09000005387
  1,95 €

  Masmi vates plāksnītes ir sapņaini mīkstas un maigas, izstrādātas no bio kokvilnas. Lietošanas laikā plāksnītes uz ādas neatstāj šķiedras, un to mīkstās malas neskrāpē ādu. Masmi vates plāksnītes ir kompostējamas piemērotos apstākļos un noārdās vidē. Tās nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus (SAP), viskozi. Masmi vates plāksnītes ir balinātas, neizmantojot dioksīnu un hloru.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Ja lietojiet bio produktus skaistumkopšanā, piemēram, krēmus un tonikus, tad dabiska un ekoloģiska izvēle ir arī Masmi vates plāksnītes! Tās ir sapņaini mīkstas un maigas, izstrādātas no bioloģiski audzētas kokvilnas, kas tiek audzēta bez pesticīdu un ķīmiska mēslojuma izmantošanas. Plāksnītes pēc lietošanas uz ādas neatstāj šķiedras, un to mīkstās malas neskrāpē ādu. Savelkošā aukliņa, kas iestrādāta iepakojumā, dod iespēju praktiski un higiēniski uzglabāt plāksnītes vannas istabā. Masmi vates plāksnītes ir kompostējamas piemērotos apstākļos un noārdās vidē. Tās nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus (SAP), viskozi. Masmi vates plāksnītes ir balinātas, neizmantojot dioksīnu un hloru.

  Kā lietot?

  Lietojiet Masmi vates plāksnītes, lai attīrītu ādu ar toniku, no sejas saudzīgi noņemtu kosmētiku, no nagiem noņemtu nagu laku.

  Padoms

  Ja Tev patīk Masmi vates plāksnītes, patiks arī Masmi vates kociņi, kas izgatavoti no FSC sertificēta papīra un bioloģiski audzētas kokvilnas!

   

  96 vienības:

  Sastāvdaļas:100% organiska kokvilna.
  Apraksts:Masmi biksīšu ieliktnīši, paketes un tamponi izgatavoti no dabiskas vai organiskas kokvilnas. Masmi ir ādai, veselībai un dabai tīkami:• elpojoši;• nesausina;• neizjauc gļotādu dabisko pH līmeni;• veidoti tā, lai mikroskopiskas šķiedru daļiņas nepieliptu gļotādai;• anatomiski pielāgotas formas, maigi pieskārienam un hipoalerģiski;• tamponiem visā garumā cauršūts izvelkamais diegs drošai un ērtai izņemšanai. Arī tamponu aplikators 100% vidē noārdās;• Masmi ražošanai netiek izcirsti koki, visi izstrādājumi ir kompostējami un vidē noārdās vairāk kā par 95%.Neviens no Masmi produktiem nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus, celulozi, viskozi, ķīmiskas vielas, nav balināti ar hloru vai dioksīnu: tikai tīra kokvilna gan virskārtiņā, gan pildījumā. Masmi – veselīgāka, dabiskāka un ekoloģiska izvēle Jūsu intīmajai higiēnai!