Florame TOLERANCE divfāzu līdzeklis kosmētikas noņemšanai jutīgai un atopiskai ādai - 4791
  • Florame TOLERANCE divfāzu līdzeklis kosmētikas noņemšanai jutīgai un atopiskai ādai - 4791

  Florame Tolerance divfāzu līdzeklis kosmētikas noņemšanai jutīgai un atopiskai ādai

  01000011452
  15,95 €

  Ar bio ziedūdeņiem un avota ūdeni bagātināts līdzeklis kosmētikas noņemšanai. Saudzīgais un atsvaidzinošais līdzeklis maigi attīra jutīgu ādu no dekoratīvās kosmētikas un netīrumiem. Piemērots lietošanai acu zonā un sejai.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Nesatur smaržvielas. Tas ir bagātināts ar miežu, rudzupuķu un burvjlazdu ziedūdeņiem un ir lieliski piemērots jutīgai ādai, padarot to tīru un starojošu. Lieliski piemērots jutīgas ādas ikdienas kopšanai. Piemērots arī kontaktlēcu lietotājiem. Oftalmoloģiski pārbaudīts.

  Lietošana: pirms lietošanas sakratīt, lai sajauktu abas līdzekļa daļas! Ar līdzekli samitriniet vates plāksnīti un notīriet seju, acis un lūpas. Nav nepieciešams noskalot ar ūdeni.

  7 vienības:

  Sastāvdaļas:Hordeum Vulgare Stem Water*, Dodecane, Glycerin**, Aqua (Water), Centaurea Cyanus Flower Water*, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water*, Sodium Chloride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Alkanna Tinctoria Root Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Hydroxide.*- bioloģiski sertificēta sastāvdaļa99% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes,74% - iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā. ECOCERT, COSMEBIO un COSMOS ORGANIC sertificēta biokosmētika.

  JUMS VARĒTU PATIKT