BELLAPIERRE MINERĀLU PŪDERIS BROWN SUGAR - 1518
  • BELLAPIERRE MINERĀLU PŪDERIS BROWN SUGAR - 1518

  BELLAPIERRE MINERĀLU PŪDERIS BROWN SUGAR

  01000000614
  30,00 €

  Profesionālas kosmētikas cienīga kvalitāte, noturība un 5 līdzekļi vienā: grima bāze, korektors, SPF15, matējošais pūderis, fiksējošais pūderis. Vai esi gatava uzsākt interesantu piedzīvojumu vissievišķīgākajā nodarbē? Turklāt, lai to darītu, Tev nepieciešamas tikai 2 lietas: Bellapierre Brush Foundation ota pūdera uzklāšanai un Bellapierre minerālu pūderis ar gaismu atstarojošu efektu.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Bellapierre minerālu pūderi ir 100% dabiski bez jebkādiem citiem piejaukumiem – bez talka, cietes, bismuta, eļļām, vaskiem, sintētikas, ķimikālijām vai citām pildvielām. Tie pieejami 8 toņos: Brown Sugar, Cafe, Cinnamon, Ivory, Latte, Maple, Nutmeg un Ultra. Tomēr visus Bellapierre minerālu pūderus vari jaukt savā starpā, tādejādi iegūstot vajadzīgo toni. Tas ļaus Tev papildināt sortimentā esošo toņu gammu neatkarīgi no ražotāja - līdz bezgalībai un, kad vien ienāk prātā.

  Bellapierre minerālu pūderi:

  • nesatur talku, eļļas, pildvielas, sintētiskās krāsvielas, konservantus vai jebkādas citas piedevas;

  • neaizsprosto poras, neveicina piņņu rašanos;

  • dažādi pielietojami;

  • satur remdējošas īpašības;

  UVA un UVB staru aizsardzība (SPF15);

  • pilnībā maskē ādas defektus (akni, rosacea, ekzēmu u.c.);

  • kavē sīko grumbiņu parādīšanos;

  • iesaka dermatologi.

  Pateicoties vizlai, Bellapierre minerālu pūderiem piemīt gaismu atstarojošs efekts.

  Kā lietot? 

  Pirms Bellapierre minerālu pūdera klāšanas, rūpīgi attīri ādu un, ja nepieciešams, lieto iecienīto sejas krēmu. Kad tas pilnībā iesūcies ādā, var uzsākt interesantu piedzīvojumu vissievišķīgākajā nodarbē. Pareiza Bellapierre minerālu pūdera uzklāšana nodrošina to ilgnoturību!

  Izlīdzini sejas ādas toni. Virpinot Bellapierre Brush Foundation otiņu pūdera uzklāšanai, paņem Bellapierre minerālu pūderi no trauka vāciņa. Turot otu vertikāli, viegli piesit ar otas kāta galu cietai virsmai, lai pūderis vienmērīgi sabirst otas sariņos un tie izskatās kā viegli apputējuši. Ar maigām apļveida kustībām klāj pūderi uz sejas ādas, sākot ar uzklāšanu sejas centrā, ap degunu, tad – uz zoda un pieres. Noslēgumā vēlreiz viegli pārlaid otiņu pāri sejai, kas izcels minerālu īpašības un nodrošinās vienmērīgu klājumu.

  Lai vairāk uzzinātu par Bellapierre minerālu pūderu dažādām izmantošanas un lietošanas iespējām, vaicā mūsu biotekārēm visās Biotēkās.

  Padoms

  Ja dienas grimā nevēlies acu ēnu mirdzumu, Bellapierre minerālpigmentiem pa virsu plānā kārtā klāj Bellapierre minerālu pūderi un iegūsti matētu toni. Ja sajauksi sejas krēmu vai losjonu ar Bellapierre minerālu pūderi, iegūsi ideālu BB krēmu.

  9 vienības:

  Sastāvdaļas:Mica (Vizla) CI77019, Zinc Stearate, Zinc Oxide CI77947, Simmondsia Chinesis (Jojoba) Seed Oil, Lauroul Lysine, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract. Var saturēt: Titanium Dioxide CI77891, Iron Oxides +/- CI77491, 77492, 77499, Chromium Oxide Greens CI77288.
  Apraksts:“Revolūcijas būtība slēpjas faktā, ka tie ir tīri minerālpigmenti bez jebkādiem citiem piejaukumiem,” jaunākajās dekoratīvās eko kosmētikas modes tendencēs dalās Bellapierre Cosmetics Ltd. pārdošanas viceprezidente Mirabela Toader.Bellapierre minerālpigmenti ir: • 100% dabiski pigmenti no dabiska ieža – vizlas;• bez grūtībām sajaucami ar jebkuru citu kosmētiku - ar iecienīto lūpu krāsu, skropstu tušu vai nagu laku; • noturīgs grims, kas neiegulst ādas krokās, neizbalē, neatstāj traipus;• viegli nomazgājami ar ūdeni – nav vajadzīgs līdzeklis grima noņemšanai;• hipoalerģiski – piemēroti jutīgai ādai;• pilnīgi nekaitīgi Tavai ādai pat tad, ja pirms gulētiešanas būsi tos piemirsusi noņemt;• dažādi pielietojami.Bellapierre minerālpigmentu dažādais pielietojums slēpjas to daudzfunkcionalitātē. Tā, piemēram, paši pigmenti ir astoņi vienā: acu ēnas, lūpu krāsa, acu laineris, skropstu tuša, matu krāsa šķipsnu akcentēšanai un nagu laka. Minerālpigmentus savā starpā var jaukt, tādejādi iegūstot jebkuru vajadzīgo toni un nokrāsu. Augstā minerālo pulveru kvalitāte nodrošina vienmērīgu klājumu un izcilu grima noturību.Bellapierre minerālās kosmētikas sastāvā ir vizla, ko sasmalcina un oksidē ar skābekli. Atkarībā no oksidācijas pakāpes un ilguma tiek iegūti dažādi toņi, arī spilgtie. Pateicoties vizlai, Bellapierre pigmentiem, Bellapierre pūderiem, Bellapierre bronzeriem un Bellapierre rūžiem piemīt gaismu atstarojošs efekts. Pigmentos vizlas koncentrācija ir vislielākā, tādēļ vienam tonim atkarībā no uzklāšanas metodes ir vairākas krāsu variācijas.Daudz krāsu un bezgalīgi daudz nokrāsu, neierobežota vaļa fantāzijai minerālpigmentu pielietošanā, profesionālas kosmētikas cienīga kvalitāte un noturība. Vai esi gatava uzsākt interesantu piedzīvojumu vissievišķīgākajā nodarbē? Turklāt, lai to sasniegtu, Tev nepieciešamas tikai 3 lietas: Bellapierre otiņas, Bellapierre minerālpigmenti un tīrs ūdens.