• -70%
Bellapierre minerālpigments Spectacular - 4416
  • Bellapierre minerālpigments Spectacular - 4416

Bellapierre minerālpigments Spectacular

01000000681
11,50 €
3,45 € IETAUPI 70%

Šodien eko vizāžisti vairs nerunā par iedvesmu, kas nākusi no rudenī krītošām lapām un trakojošām vētrām. Viņi iededzas par dažādi pielietojamiem pigmentiem, košajām krāsām, minimālismu minerālpigmentu sastāvā: vizla, dzelzs oksīds, titāna dioksīds. Pārvērt Bellapierre minerālpigmentus acu ēnās, lūpu krāsā, acu lainerī, skropstu tušā, matu krāsā, nagu lakā, izmantojot tikai otu, pigmentus, ūdeni.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Daudz krāsu un bezgalīgi daudz nokrāsu (105 toņi), profesionālas kosmētikas cienīga kvalitāte un noturība, kā arī neierobežota vaļa fantāzijai Bellapierre minerālpigmentu pielietošanā.

Turklāt viss, kas Tev vajadzīgs ir Bellapierre otiņas, Bellapierre minerālpigmenti un tīrs ūdens.

Bellapierre minerālpigmenti, pirmkārt, ir daudzfunkcionāli. Tā, piemēram, paši pigmenti ir astoņi vienā: acu ēnas, lūpu krāsa, acu laineris, skropstu tuša, matu krāsa šķipsnu akcentēšanai un nagu laka. Otrkārt, tos var savā starpā jaukt, tādejādi iegūstot jebkuru vajadzīgo toni un nokrāsu. Treškārt, augstā minerālo pulveru kvalitāte nodrošina vienmērīgu klājumu un izcilu grima noturību.

Bellapierre minerālpigmenti:

• 100% dabiski pigmenti no vizlas, piemēroti pat visjutīgākajai ādai;

• noturīgs grims, kas neiegulst ādas krokās, neizbalē, neatstāj traipus;

• viegli nomazgājami ar ūdeni – nav vajadzīgs līdzeklis grima noņemšanai;

• pilnīgi nekaitīgi Tavai ādai pat tad, ja pirms gulētiešanas būsi tos piemirsusi noņemt;

• dažādi pielietojami.

Kā lietot?

Pirms Bellapierre minerālpigmentu uzklāšanas, rūpīgi attīri ādu un, ja nepieciešams, lieto iecienīto sejas krēmu. Kad tas pilnībā iesūcies ādā, var uzsākt interesantu piedzīvojumu vissievišķīgākajā nodarbē. Pareiza Bellapierre minerālpigmentu uzklāšana nodrošina to ilgnoturību! Plakstiņiem ir jābūt tīriem un sausiem, nekādā gadījumā taukainiem. Pēc vēlēšanās vari likt mazliet Bellapierre grima bāzes vai nopūderēt ar Bellapierre minerālu pūderi. Tev pietiks ar pavisam nelielu Bellapierre minerālpigmentu daudzumu – tiem uz plakstiņa jābūt plānā kārtiņā.

Klāj Bellapierre minerālpigmentus, viegli piespiežot Bellapierre Brush Shadow otiņu minerālpigmentu uzklāšanai – tādiem kā viegliem klauvējieniem. Tādējādi Bellapierre minerālpigmenti būs gan noturīgāki, gan klāsies vienmērīgi.

Lai vairāk uzzinātu par Bellapierre minerālpigmentu dažādām izmantošanas un lietošanas iespējām, vaicā mūsu Biotekārēm visās Biotēkās.

Padoms

Sajaucot minerālpigmentus, Tu vari iegūt unikālu toni, ko likt uz acīm. Tieši tā, Tu vairs neesi atkarīga no ražotāja un viņa izvēlētām toņu variācijām! Lai iegūtu mirdzošu un maigu krāsu, klāj Bellapierre minerālpigmentus ar sausu Bellapierre Brush Shadow otiņu minerālpigmentu uzklāšanai. Lai iegūt intensīvu krāsu ar metālisku spīdumu, šo pašu toni uzklāj ar samitrinātu otiņu. Savukārt, ja dienas grimā nevēlies acu ēnu mirdzumu, Bellapierre minerālpigmentiem pa virsu plānā kārtā klāj Bellapierre grima bāzi un iegūsti matētu toni.

5 vienības:

Sastāvdaļas: Mica, Titanium Dioxide, Iron oxides. May contain: Carmine.