BELLAPIERRE MINERĀLPIGMENTS BRONZE - 1551
  • BELLAPIERRE MINERĀLPIGMENTS BRONZE - 1551

  BELLAPIERRE MINERĀLPIGMENTS BRONZE

  01000000642
  11,50 €

  Šodien eko vizāžisti vairs nerunā par iedvesmu, kas nākusi no rudenī krītošām lapām un trakojošām vētrām. Viņi iededzas par dažādi pielietojamiem pigmentiem, košajām krāsām, minimālismu minerālpigmentu sastāvā: vizla, dzelzs oksīds, titāna dioksīds. Pārvērt Bellapierre minerālpigmentus acu ēnās, lūpu krāsā, acu lainerī, skropstu tušā, matu krāsā, nagu lakā, izmantojot tikai otu, pigmentus, ūdeni.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Daudz krāsu un bezgalīgi daudz nokrāsu (105 toņi), profesionālas kosmētikas cienīga kvalitāte un noturība, kā arī neierobežota vaļa fantāzijai Bellapierre minerālpigmentu pielietošanā. Turklāt viss, kas Tev vajadzīgs ir Bellapierre otiņas, Bellapierre minerālpigmenti un tīrs ūdens.

  Bellapierre minerālpigmenti, pirmkārt, ir daudzfunkcionāli. Tā, piemēram, paši pigmenti ir astoņi vienā: acu ēnas, lūpu krāsa, acu laineris, skropstu tuša, matu krāsa šķipsnu akcentēšanai un nagu laka. Otrkārt, tos var savā starpā jaukt, tādejādi iegūstot jebkuru vajadzīgo toni un nokrāsu. Treškārt, augstā minerālo pulveru kvalitāte nodrošina vienmērīgu klājumu un izcilu grima noturību.

  Bellapierre minerālpigmenti:

  100% dabiski pigmenti no vizlas, piemēroti pat visjutīgākajai ādai;

  • noturīgs grims, kas neiegulst ādas krokās, neizbalē, neatstāj traipus;

  • viegli nomazgājami ar ūdeni – nav vajadzīgs līdzeklis grima noņemšanai;

  • pilnīgi nekaitīgi Tavai ādai pat tad, ja pirms gulētiešanas būsi tos piemirsusi noņemt;

  • dažādi pielietojami.

  Kā lietot? 

  Pirms Bellapierre minerālpigmentu uzklāšanas, rūpīgi attīri ādu un, ja nepieciešams, lieto iecienīto sejas krēmu. Kad tas pilnībā iesūcies ādā, var uzsākt interesantu piedzīvojumu vissievišķīgākajā nodarbē. Pareiza Bellapierre minerālpigmentu uzklāšana nodrošina to ilgnoturību!

  1. Plakstiņiem ir jābūt tīriem un sausiem, nekādā gadījumā taukainiem. Pēc vēlēšanās vari likt mazliet Bellapierre grima bāzes vai nopūderēt ar Bellapierre minerālu pūderi.
  2. Tev pietiks ar pavisam nelielu Bellapierre minerālpigmentu daudzumu – tiem uz plakstiņa jābūt plānā kārtiņā.
  3. Klāj Bellapierre minerālpigmentus, viegli piespiežot Bellapierre Brush Shadow otiņu minerālpigmentu uzklāšanai – tādiem kā viegliem klauvējieniem. Tādējādi Bellapierre minerālpigmenti būs gan noturīgāki, gan klāsies vienmērīgi.

  Lai vairāk uzzinātu par Bellapierre minerālpigmentu dažādām izmantošanas un lietošanas iespējām, vaicā mūsu biotekārēm visās Biotēkās.

  Padoms

  Sajaucot minerālpigmentus, Tu vari iegūt unikālu toni, ko likt uz acīm. Tieši tā, Tu vairs neesi atkarīga no ražotāja un viņa izvēlētām toņu variācijām!

  Lai iegūtu mirdzošu un maigu krāsu, klāj Bellapierre minerālpigmentus ar sausu Bellapierre Brush Shadow otiņu minerālpigmentu uzklāšanai. Lai iegūt intensīvu krāsu ar metālisku spīdumu, šo pašu toni uzklāj ar samitrinātu otiņu. Savukārt, ja dienas grimā nevēlies acu ēnu mirdzumu, Bellapierre minerālpigmentiem pa virsu plānā kārtā klāj Bellapierre grima bāzi un iegūsti matētu toni.

  3 vienības:

  Sastāvdaļas:Mica (Vizla) CI 77019, Titanium Dioxide CI 77891, Iron Oxides CI 77492, 77499, Oxides.
  Apraksts:“Revolūcijas būtība slēpjas faktā, ka tie ir tīri minerālpigmenti bez jebkādiem citiem piejaukumiem,” jaunākajās dekoratīvās eko kosmētikas modes tendencēs dalās Bellapierre Cosmetics Ltd. pārdošanas viceprezidente Mirabela Toader.Bellapierre minerālpigmenti ir: • 100% dabiski pigmenti no dabiska ieža – vizlas;• bez grūtībām sajaucami ar jebkuru citu kosmētiku - ar iecienīto lūpu krāsu, skropstu tušu vai nagu laku; • noturīgs grims, kas neiegulst ādas krokās, neizbalē, neatstāj traipus;• viegli nomazgājami ar ūdeni – nav vajadzīgs līdzeklis grima noņemšanai;• hipoalerģiski – piemēroti jutīgai ādai;• pilnīgi nekaitīgi Tavai ādai pat tad, ja pirms gulētiešanas būsi tos piemirsusi noņemt;• dažādi pielietojami.Bellapierre minerālpigmentu dažādais pielietojums slēpjas to daudzfunkcionalitātē. Tā, piemēram, paši pigmenti ir astoņi vienā: acu ēnas, acu laineris, lūpu spīdums, skropstu tuša, nagu laka, vaigu sārtums, mirdzošs ķermeņa pūderis un matu krāsa šķipsnu akcentēšanai. Minerālpigmentus savā starpā var jaukt, tādejādi iegūstot jebkuru vajadzīgo toni un nokrāsu. Augstā minerālo pulveru kvalitāte nodrošina vienmērīgu klājumu un izcilu grima noturību.Bellapierre minerālās kosmētikas sastāvā ir vizla, ko sasmalcina un oksidē ar skābekli. Atkarībā no oksidācijas pakāpes un ilguma tiek iegūti dažādi toņi, arī spilgtie. Pateicoties vizlai, Bellapierre pigmentiem, Bellapierre pūderiem, Bellapierre bronzeriem un Bellapierre rūžiem piemīt gaismu atstarojošs efekts. Pigmentos vizlas koncentrācija ir vislielākā, tādēļ vienam tonim atkarībā no uzklāšanas metodes ir vairākas krāsu variācijas.Daudz krāsu un bezgalīgi daudz nokrāsu, neierobežota vaļa fantāzijai minerālpigmentu pielietošanā, profesionālas kosmētikas cienīga kvalitāte un noturība. Vai esi gatava uzsākt interesantu piedzīvojumu vissievišķīgākajā nodarbē? Turklāt, lai to sasniegtu, Tev nepieciešamas tikai 3 lietas: Bellapierre otiņas, Bellapierre minerālpigmenti un tīrs ūdens.