BELLAPIERRE MINERĀLAIS BRONZERIS / IZGAISMOTĀJS KISSES - 1514
  • BELLAPIERRE MINERĀLAIS BRONZERIS / IZGAISMOTĀJS KISSES - 1514

  BELLAPIERRE MINERĀLAIS BRONZERIS / IZGAISMOTĀJS KISSES

  01000000610
  21,00 €

  Profesionālas kosmētikas cienīga kvalitāte, noturība un iespēja savam sejas tonim piešķirt Vidusjūras iedegumu 100% dabīgi. Vai esi gatava uzsākt interesantu piedzīvojumu vissievišķīgākajā nodarbē? Turklāt, lai to sasniegtu, Tev nepieciešamas tikai 2 lietas: Bellapierre Brush Fan vēdekļveida otiņa un Bellapierre minerālais bronzeris ar gaismu atstarojošu efektu.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Bellapierre minerālie bronzeri ir 100% dabiski minerālu pūderi bez jebkādiem citiem piejaukumiem – bez talka, cietes, bismuta, eļļām, vaskiem, sintētikas, ķimikālijām vai citām pildvielām. Tie pieejami 4 toņos: Kisses, Peony, Starshine un Pure Element. Tomēr visus Bellapierre minerālos bronzerus vari jaukt savā starpā, tādejādi iegūstot vajadzīgo toni. Tas ļaus Tev papildināt sortimentā esošo toņu gammu neatkarīgi no ražotāja - līdz bezgalībai un, kad vien ienāk prātā.

  Bellapierre minerālie bronzeri:

  • nesatur talku, eļļas, pildvielas, sintētiskās krāsvielas, konservantus vai jebkādas citas piedevas;

  • neaizsprosto poras, neveicina piņņu rašanos;

  • dažādi pielietojami;

  • satur remdējošas īpašības;

  UVA un UVB staru aizsardzība (SPF15);

  • pilnībā maskē ādas defektus (akni, rosacea, ekzēmu u.c.);

  • kavē sīko grumbiņu parādīšanos;

  • iesaka dermatologi.

  Pateicoties vizlai, Bellapierre minerālajiem bronzeriem piemīt gaismu atstarojošs efekts.

  Kā lietot? 

  Pirms Bellapierre minerālā bronzera klāšanas, rūpīgi attīri ādu un, ja nepieciešams, lieto iecienīto sejas krēmu. Kad tas pilnībā iesūcies ādā, var uzsākt interesantu piedzīvojumu vissievišķīgākajā nodarbē. Pareiza Bellapierre minerālā bronzera uzklāšana nodrošina to ilgnoturību!

  Klāj Bellapierre minerālo bronzeri ar Bellapierre Brush Fan vēdekļveida otiņu uz vaigu kauliem.

  Lai vairāk uzzinātu par Bellapierre minerālo bronzeru dažādām izmantošanas un lietošanas iespējām, vaicā mūsu biotekārēm visās Biotēkās.

  Padoms

  Lieto Bellapierre minerālo bronzeri, lai akcentētu dekoltē zonu un roku augšdelmus. Vēl viena ideja – pieber Bellapierre minerālo bronzeri savam iecienītajam ķermeņa losjonam, un izmanto to sava saules iedeguma akcentēšanai.

  5 vienības:

  Sastāvdaļas:Mica (Vizla) CI77019, Titanium Dioxide CI77891, Iron Oxides CI77492, 77491, 77499.
  Apraksts:“Revolūcijas būtība slēpjas faktā, ka tie ir tīri minerālpigmenti bez jebkādiem citiem piejaukumiem,” jaunākajās dekoratīvās eko kosmētikas modes tendencēs dalās Bellapierre Cosmetics Ltd. pārdošanas viceprezidente Mirabela Toader.Bellapierre minerālpigmenti ir: • 100% dabiski pigmenti no dabiska ieža – vizlas;• bez grūtībām sajaucami ar jebkuru citu kosmētiku - ar iecienīto lūpu krāsu, skropstu tušu vai nagu laku; • noturīgs grims, kas neiegulst ādas krokās, neizbalē, neatstāj traipus;• viegli nomazgājami ar ūdeni – nav vajadzīgs līdzeklis grima noņemšanai;• hipoalerģiski – piemēroti jutīgai ādai;• pilnīgi nekaitīgi Tavai ādai pat tad, ja pirms gulētiešanas būsi tos piemirsusi noņemt;• dažādi pielietojami.Bellapierre minerālpigmentu dažādais pielietojums slēpjas to daudzfunkcionalitātē. Tā, piemēram, paši pigmenti ir astoņi vienā: acu ēnas, lūpu krāsa, acu laineris, skropstu tuša, matu krāsa šķipsnu akcentēšanai un nagu laka. Minerālpigmentus savā starpā var jaukt, tādejādi iegūstot jebkuru vajadzīgo toni un nokrāsu. Augstā minerālo pulveru kvalitāte nodrošina vienmērīgu klājumu un izcilu grima noturību.Bellapierre minerālās kosmētikas sastāvā ir vizla, ko sasmalcina un oksidē ar skābekli. Atkarībā no oksidācijas pakāpes un ilguma tiek iegūti dažādi toņi, arī spilgtie. Pateicoties vizlai, Bellapierre pigmentiem, Bellapierre pūderiem, Bellapierre bronzeriem un Bellapierre rūžiem piemīt gaismu atstarojošs efekts. Pigmentos vizlas koncentrācija ir vislielākā, tādēļ vienam tonim atkarībā no uzklāšanas metodes ir vairākas krāsu variācijas.Daudz krāsu un bezgalīgi daudz nokrāsu, neierobežota vaļa fantāzijai minerālpigmentu pielietošanā, profesionālas kosmētikas cienīga kvalitāte un noturība. Vai esi gatava uzsākt interesantu piedzīvojumu vissievišķīgākajā nodarbē? Turklāt, lai to sasniegtu, Tev nepieciešamas tikai 3 lietas: Bellapierre otiņas, Bellapierre minerālpigmenti un tīrs ūdens.