• -70%
BELLAPIERRE KOMPAKTAIS MINERĀLU VAIGU SĀRTUMS SUEDE - 1536
  • BELLAPIERRE KOMPAKTAIS MINERĀLU VAIGU SĀRTUMS SUEDE - 1536

BELLAPIERRE KOMPAKTAIS MINERĀLU VAIGU SĀRTUMS SUEDE

01000000630
23,00 €
6,90 € IETAUPI 70%

Tas pats, tikai vēl ērtāka uzklāšana! Bellapierre piedāvā kompakto skaistumu - Bellapiere kompaktos minerālu vaigu sārtumus. Četri aktuāli krāsu toņi - Amaretto, Autumn Glow, Desert Rose un Suede - tik izcils sastāvs, tik vienkārša uzklāšana, tik elegants iepakojums – tiem vienkārši ir jābūt Tavā kosmētikas somiņā!

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Tagad dabisko minerālu vaigu sārtumi, ko esi tā iemīļojusi, padarīti kompakti, un tas nozīmē, ka to uzklāšana ir bezgala vienkārša un ātra. Bellapierre kompaktajiem minerālu vaigu sārtumiem ir viegli krēmīga tekstūra, tie vienmērīgi klājas, ir izcili noturīgi, nebirst, neiegulst ādas krokās un neizbalē. Bellapiere kompaktie minerālu vaigu sārtumi piemēroti jebkuram ādas tipam - arī sausai, jutīgai un nobriedušai ādai. Tajos nav talka un bismuta, tie nesausina ādu, un ir izgatavoti no mikronizētiem minerāliem. Pat vēl vairāk, cinkam un hohoba eļļai, kas ir vaigu sārtumu sastāvā, ir ādu remdējoša iedarbība.

Kā lietot? 

Pirms Bellapierre kompaktā minerālu vaigu sārtuma klāšanas, rūpīgi attīri ādu un, ja nepieciešams, lieto iecienīto sejas krēmu. Kad tas pilnībā iesūcies ādā, var uzsākt interesantu piedzīvojumu vissievišķīgākajā nodarbē. Pareiza Bellapierre kompaktā minerālu vaigu sārtuma uzklāšana nodrošina to ilgnoturību!

Klāj Bellapierre kompakto minerālu vaigu sārtumu. Vienmēr to klāj virs Bellapierre minerālu pūdera vai Bellapierre kompaktā minerālu pūdera, izmantojot speciālu otiņu vaigu sārtuma uzklāšanai - Bellapierre Brush Blush otu rūža uzklāšanai. Ar šo otiņu viegli pieskaries krāsu pigmentam, tad apļveida kustībām uzklāj to gar vaigu kaula līniju. Sapludini un izlīdzini sārtumu, neatstājot skaidri redzamus krāsu laukumus. Intensīvākam un samtainākam krāsojumam klāj Bellapierre kompakto minerālu vaigu sārtumu ar mitru grima sūklīti.

Padoms

Ja vēlies iegūt unikālu vaigu sārtuma toni, proti, gatavotu tieši Tev, tad laba ideja ir Bellapierre kompaktā minerālu vaigu sārtuma vietā lietot Bellapierre minerālu vaigu sārtumu. Divus vai vairākus šos birstošos minerālpūderus sajaucot kopā Tu iegūsi pilnīgi citu toni!

 

3 vienības:

Sastāvdaļas: Mica, Zinc Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Lauroyl Lysine, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower ExtractMay contain: Titanium Dioxide, Iron Oxides.
Apraksts: “Revolūcijas būtība slēpjas faktā, ka tie ir tīri minerālpigmenti bez jebkādiem citiem piejaukumiem,” jaunākajās dekoratīvās eko kosmētikas modes tendencēs dalās Bellapierre Cosmetics Ltd. pārdošanas viceprezidente Mirabela Toader.Bellapierre minerālpigmenti ir: • 100% dabiski pigmenti no dabiska ieža – vizlas;• bez grūtībām sajaucami ar jebkuru citu kosmētiku - ar iecienīto lūpu krāsu, skropstu tušu vai nagu laku; • noturīgs grims, kas neiegulst ādas krokās, neizbalē, neatstāj traipus;• viegli nomazgājami ar ūdeni – nav vajadzīgs līdzeklis grima noņemšanai;• hipoalerģiski – piemēroti jutīgai ādai;• pilnīgi nekaitīgi Tavai ādai pat tad, ja pirms gulētiešanas būsi tos piemirsusi noņemt;• dažādi pielietojami.Bellapierre minerālpigmentu dažādais pielietojums slēpjas to daudzfunkcionalitātē. Tā, piemēram, paši pigmenti ir astoņi vienā: acu ēnas, acu laineris, lūpu spīdums, skropstu tuša, nagu laka, vaigu sārtums, mirdzošs ķermeņa pūderis un matu krāsa šķipsnu akcentēšanai. Minerālpigmentus savā starpā var jaukt, tādejādi iegūstot jebkuru vajadzīgo toni un nokrāsu. Augstā minerālo pulveru kvalitāte nodrošina vienmērīgu klājumu un izcilu grima noturību.Bellapierre minerālās kosmētikas sastāvā ir vizla, ko sasmalcina un oksidē ar skābekli. Atkarībā no oksidācijas pakāpes un ilguma tiek iegūti dažādi toņi, arī spilgtie. Pateicoties vizlai, Bellapierre pigmentiem, Bellapierre pūderiem, Bellapierre bronzeriem un Bellapierre rūžiem piemīt gaismu atstarojošs efekts. Pigmentos vizlas koncentrācija ir vislielākā, tādēļ vienam tonim atkarībā no uzklāšanas metodes ir vairākas krāsu variācijas.Daudz krāsu un bezgalīgi daudz nokrāsu, neierobežota vaļa fantāzijai minerālpigmentu pielietošanā, profesionālas kosmētikas cienīga kvalitāte un noturība. Vai esi gatava uzsākt interesantu piedzīvojumu vissievišķīgākajā nodarbē? Turklāt, lai to sasniegtu, Tev nepieciešamas tikai 3 lietas: Bellapierre otiņas, Bellapierre minerālpigmenti un tīrs ūdens.