Khadi ājurvēdiska eļļa matu kopšanai “STRONG AMLA” - 5080
  • Khadi ājurvēdiska eļļa matu kopšanai “STRONG AMLA” - 5080
  • Khadi ājurvēdiska eļļa matu kopšanai “STRONG AMLA” - 5080

  Khadi ājurvēdiska eļļa matu kopšanai “Strong Amla”

  01000011847
  12,95 €

  Eliksīrs, kas baro matus, var mazināt matu izkrišanu, veicina veslīgu matu augšanu un piešķir matiem zīdainu spīdumu. Spēcina matus un matu saknes. Spēcinoša un atjaunojoša formula ar spēcinošo amlu, matu izkrišanu mazinošo bringaraj un kopjošo brahmi.

  Apjoms

  Eļļu lietošana matu kopšanai ir sena Ājurvēdas tradīcija. Lai mati būtu spēcīgi, ir jābūt veselīgai galvas ādai. Khadi eļļas matu kopšanai ir lieliski piemērotas ar augu izcelsmes matu krāsām krāsotu matu toņa nostiprināšanai. Khadi eļļu noslēpums meklējams senākajā naturopātijā – Ājurvēdā. Vērtīgos Ājurvēdas augus ar lielu rūpību audzē nelielos zemnieku koorperatīvos. Tad šos augus savā starpā kombinē, ievērojot gadu tūkstošiem senas receptes, un vāra uz atklātas uguns, iegūstot koncentrātu – Khadi eliksīru. Ājurvēdas gudrības, kas apvienotas šajā eļļā: - amla palīdz spēcināt matus; - bringaraj, pateicoties savām antioksidatīvajām īpašībām, novērš matu izkrišanu un priekšlaicīgu nosirmošanu; - brahmi sastāvā ir spēcinošas un intensīvi kopjošas aktīvās vielas. Formula izstrādāta un kvalitātes kontrole veikta Vācijā. Ražota Indijā, ievērojot ājurvēdas tradīcijas. Lietošana: var lietot intensīvai matu kopšanai pirms to mazgāšanas vai nelielu daudzumu ieklāt matos un neizskalot, lai mitrinātu matus un piešķirtu spīdumu. Iemasēt vai ieķemmēt, izmantojot matu suku ar dabīgajiem sariem, 2-3 pumpīšus eļļas sausos matos un galvas ādā. Ļaut eļļai iedarboties vismaz 30 minūtes vai pa nakti, tad mazgāt matus.

  37 vienības:

  Sastāvdaļas:Helianthus Annuus Seed Oil*, Emblica Officinalis Fruit Extract*, Eclipta Alba Leaf Extract , Bacopa Monniera Leaf Extract , Cyperus Rotundus Leaf Extract , Symplocos Racemosa Bark Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract*, Azadirachta Indica Leaf Extract, Sesamum Indicum Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Lawsonia Inermis Leave Extract, Cinnamomum Camphora Extract, Onosma Hispidum Root Extract, Tocopherol, Linalool**, Limonene**. *no bioloģiskās lauksaimniecības, **dabīgu ēterisko eļļu sastāvdaļa. BDIH sertificēta dabīgā kosmētika. Piemērota vegāniem.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT