Urtekram zobu pasta jutīgiem zobiem - 4516-1
  • Urtekram zobu pasta jutīgiem zobiem - 4516-1

  Urtekram zobu pasta jutīgiem zobiem

  01000011067
  3,95 €

  Bio9® formula ar probiotisko vītola mizas ekstrakstu dabīgi balansē mutes dobuma aizsardzību un remdē jutīgos zobus.

  Bio9® komplekss kopj zobus 8 veidos:

  - mazina zobu jutīgumu,

  - cīnās ar kariesu,

  - notīra aplikumu,

  - aizsargā no smaganu iekaisumiem,

  - atsvaidzina elpu,

  - atjauno dabīgo mutes dobuma mikrobiomu, - kavē zobakmens veidošanos,

  - bez SLS, parabēniem un fluorīda.


  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  100% dabīga formula.

  Urtekram ir veicis izvēli - jaunās līnijas ir iepakotas augu šķiedru iepakojumā! Viena no pirmajām kosmētikas līnijām pasaulē ar dabīgu cukurniedru iepakojumu, kas saudzē mūsu dabu un samazina plastmasas patēriņu.

  Visi Urtekram produkti ir COSMOS ORGANIC sertificēti. COSMOS ORGANIC ir vienotā sertificēšanas sistēma, kurā apvienoti BDIH (Vācija), CosmeBio (Francija), Ecocert (Francija), ICEA (Itālija) un Soil Association (UK) ekosertifikāti.

  Urtekram kosmētikas formulas ir bez jebkādiem mākslīgiem uzlabotājiem, piedevām, mākslīgiem konservantiem un krāsvielām. Nevienā no ražošanas etapiem nenotiek dabas piesārņošana ar bīstamām vielām. Ražotnē tiek izmantota tikai vēja un uguns enerģija, bet ne naftas degviela. Līdzekļi tiek testēti uz brīvprātīgajiem, nevis dzīvniekiem.

  Uz etiķetes izlasāms pilns sastāvdaļu saraksts - ikviena no sastāvdaļām, lai cik niecīgā daudzumā tā būtu. Viegli uztverams produktu sastāvs, nekā lieka un nevajadzīga.


  36 vienības:

  Sastāvdaļas:Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin**, Xylitol, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Hydrated Silica, Salix Pupurea Bark Extract*, Mentha Piperita Leaf Extract*, Xanthan Gum, Glycyrrhiza Glabra Root Extract*, Zinc Citrate, Mentha Arvensis Leaf Oil*, Mentha Piperita Oil*, Mentha Viridis Leaf Oil*, Menthol*, Magnolia Officinalis Bark Extract, Commiphora Myrrha Oil, Limonene. * - bioloģiski audzētas sastāvdaļas, ** - iegūts, izmantojot bioloģiski audzētas sastāvdaļas.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT