URTEKRAM ZOBU PASTA AR EIKALIPTU - 912
  • URTEKRAM ZOBU PASTA AR EIKALIPTU - 912

  Urtekram zobu pasta ar eikaliptu

  01000007538
  3,95 €

  Urtekram zobu pasta ar eikaliptu – maigi putojoša un ar patīkamu garšu - kopj mutes dobumu, aizsargā smaganas un novērš aplikumus. Nekā lieka – dabiskais krīts bagātināts ar ārstnieciskās mirres un eikalipta eļļām.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Visi Urtekram līdzekļi ir COSMOS ORGANIC sertificēti – tā ir vienota sertificēšanas sistēma, kurā apvienoti BDIH (Vācija), CosmeBio (Francija), Ecocert (Francija), ICEA (Itālija) un Soil Association (UK) ekosertifikāti. Urtekram līdzekļos nav mākslīgu uzlabotāju, piedevu, konservantu un krāsvielu. Šampūniem, kondicionieriem, dušas želejām un ķermeņa losjoniem ir patīkamas – viendabīgas un biezas – tekstūras, līdzekļi ir ļoti efektīvi (pietiek ilgam laikam). Iepakojums - pudeles, korķīši un etiķetes – ir izgatavoti no otrreizējās pārstrādes materiāliem.

  Padoms

  Izmēģiniet arī citas garšas: Urtekram zobu pastu ar piparmētru un zaļo tēju, Urtekram zobu pastu ar tējas koku un Urtekram zobu pastu ar alveju.

  46 vienības:

  Sastāvdaļas:Calcium carbonate, aqua, glycerin**, xanthan gum, eucalyptus globulus oil* (aroma*), commiphora myrrha oil, limonene. * - ingredient from Organic Farming, ** - made using organic ingredients.
  Apraksts:Zobu pastas bez fluora ar dabisku pulējošu vielu - krītu (kalcija karbonātu) un ārstniecisku augu eļļām, maigi putojot, likvidē baktēriju veidoto aplikumu un rūpējas par mutes dobuma veselību.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT