• -20%
  • Radius zobu birste ceļojumiem Soft
  • Radius zobu birste ceļojumiem Soft
  • Radius zobu birste ceļojumiem Soft

Radius zobu birste ceļojumiem Soft

01000009489
8,95 €
7,16 € IETAUPI 20%

Ceļo ar stilu! Atloki, nostiprini un tīri! Ērta un kompakta, dabīga zobu birste ceļojumiem, kas vienlaikus ļauj baudīt Radius priekš­rocības – pēc ventilatora principa izveidotā zobu birstes galviņa, saudzīgi attīra zobu emalju, netraumējot smaganas. Ergonomiskais kāts vienmērīgi izlīdzina zobu birstes spiedienu, pasargājot smaganas no asiņošanas. 

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Plastmas rokturis ir veidots no koksnes bāzes, sariņi ir augu izcelsmes – ekoloģiski draudzīgiem ceļojumiem.

 

Zobu birstes dizains atvieglo šauru vietu aizsniegšanu, savukārt mīkstie masāžas sariņi stimulē smaganas, pasargājot no smaganu asiņošanas un erozijas veidošanās. Nesatur naftas produktus, BPA, ftalātus un lateksu. Nav testēta uz dzīvniekiem.

 

Padoms

Lai nomainītu ekoloģisko zobu birsti, Jums tā nav jāizmet - vien jānomaina zobu birstes galviņa (pēc tās izlietošanas varēsiet iegādāties tikai nomaināmās galviņas). Pateicoties īpašai ražošanas tehnoloģijai, tās kalpošanas laiks ir garāks nekā parastai zobu birstei.

177 vienības:

Sastāvdaļas:Radius zobu higiēnas piederumi ir kas vairāk par ikdienišķiem zobu kopšanas rīkiem. Tie ir funkcionāli un ergonomiski dizaina priekšmeti, kas mūsu ikdienai piešķir eleganci. Turklāt – šie daudzas prestižas dizaina balvas saņēmušie zobu higiēnas piederumi ir ražoti, maksimāli ievērojot videi saudzīgu ražošanas procesu. Radius ražotne atrodas ASV, Pensilvānijā, to apsilda saules baterijas. Visi iepakojumi tiek izgatavoti no materiāliem, kas 100% bioloģiski sadalās.
Vegānisks:

JUMS VARĒTU PATIKT