• Radius Source zobu birstes maināmās galviņas Medium
  • Radius Source zobu birstes maināmās galviņas Medium
  • Radius Source zobu birstes maināmās galviņas Medium

  Radius Source zobu birstes maināmās galviņas Medium

  01000008190
  7,95 €

  Radius Source zobu birstes maināmās galviņas Medium ar vidēji mīkstiem 100% augu izcelsmes neilona sariņiem maigi un saudzīgi attīra zobu emalju un masē smaganas. Radius zobu birstes ir piemērotas arī kreiļiem - galviņu var ievietot uz labo vai kreiso pusi.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Radius Source zobu birstes maināmās galviņas ļauj īpaši saudzīgi izturēties pret vidi, jo nomainot galviņu, zobu birstes kātu var lietot neierobežoti ilgu laiku. Radius Zobu birstes nesatur lateksu, ftalātus, bisfenolu A - vielas, kas sastopamas lielākā daļā plastmasas un kaitē veselībai. Nav testētas uz dzīvniekiem.

  Kā lietot

  Ar strauju kustību izvelciet lietoto galviņu no Radius zobu birstes kāta. Ievietojiet kātā jauno galviņu sev vēlamajā virzienā (kāta izliekumam, to paņemot labajā vai kreisajā rokā, jāatrodas virzienā uz plaukstas vidu). Lai dezinficētu sariņus, iemērciet zobu birsti 50/50 ūdeņraža peroksīda un ūdens šķīdumā. Mainiet zobu birstes galviņu reizi 3 mēnešos.

  62 vienības:

  Apraksts:Radius zobu higiēnas piederumi ir kas vairāk par ikdienišķiem zobu kopšanas rīkiem. Tie ir funkcionāli un ergonomiski dizaina priekšmeti, kas mūsu ikdienai piešķir eleganci. Turklāt – šie daudzas prestižas dizaina balvas saņēmušie zobu higiēnas piederumi ir ražoti, maksimāli ievērojot videi saudzīgu ražošanas procesu. Radius ražotne atrodas ASV, Pensilvānijā, to apsilda saules baterijas. Visi iepakojumi tiek izgatavoti no materiāliem, kas 100% bioloģiski sadalās.