• Radius Source zobu birste Super Soft
  • Radius Source zobu birste Super Soft
  • Radius Source zobu birste Super Soft

  Radius Source zobu birste Super Soft

  01000008649
  9,95 €

  Radius Source zobu birste Super Soft ar 100% augu izcelsmes īpaši mīkstiem neilona sariņiem, kas izvietoti pēc ventilatora principa, saudzīgi attīra zobu emalju, netraumējot smaganas. Ergonomiskais kāts vienmērīgi izlīdzina zobu birstes spiedienu, pasargājot smaganas no asiņošanas. Zobu birstes galviņas kakls nodrošina ērtu piekļuvi visam mutes dobumam.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Radius Source zobu birstes oriģinālā kāta konstrukcija izstrādāta, izmantojot otrreiz pārstrādātas izejvielas. Tas, kas reiz bijusi koksne, nauda vai papīrs, tagad pārstrādāts un pārveidots ekonomiskā un funkcionālā mākslas darbā. Unikālo kāta konstrukciju iespējams grozīt, tā ir ideāli piemērota gan labrocim, gan kreilim, kā arī nodrošina ideālu piekļuvi mutes dobuma šaurajām vietām.

  Padoms

  Lai nomainītu ekoloģisko zobu birsti, Jums tā nav jāizmet - vien jānomaina zobu birstes galviņa. Pateicoties īpašai ražošanas tehnoloģijai, tās kalpošanas laiks ir garāks nekā parastai zobu birstei.

  100 vienības:

  Apraksts:Radius zobu higiēnas piederumi ir kas vairāk par ikdienišķiem zobu kopšanas rīkiem. Tie ir funkcionāli un ergonomiski dizaina priekšmeti, kas mūsu ikdienai piešķir eleganci. Turklāt – šie daudzas prestižas dizaina balvas saņēmušie zobu higiēnas piederumi ir ražoti, maksimāli ievērojot videi saudzīgu ražošanas procesu. Radius ražotne atrodas ASV, Pensilvānijā, to apsilda saules baterijas. Visi iepakojumi tiek izgatavoti no materiāliem, kas 100% bioloģiski sadalās.