Jāsön Total Protection mutes skalojamais līdzeklis ar jūras sāli - 3888
  • Jāsön Total Protection mutes skalojamais līdzeklis ar jūras sāli - 3888

  Jāsön Total Protection mutes skalojamais līdzeklis ar jūras sāli

  01000009896
  8,95 €

  Svaiga elpa ar Jāsön Total Protection mutes skalojamo līdzekli! Kop mutes dobumu ar Nāves jūras sāli un dabīgiem augu ekstraktiem. Burvjlazda nomierina sakairinātas smaganas, savukārt glicerīns palīdz mazināt sausas mutes simptomus. Piparmētru eļļa atvēsina un piešķir svaigumu.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Jāsön Total Protection mutes skalojamais līdzeklis ar jūras sāli ir pavisam maigs veids, kā kopt mutes dobumu. Saudzīgā formula no Nāves jūras sāls un piparmētrām, ne tikai palīdz neitralizēt cukurus, kas var radīt zobu bojājumus, bet arī cīnās ar sliktu elpu izraisošām baktērijām. Perfekta Tev, jo Jāsön Total Protection mutes skalojamais līdzeklis ar Nāves jūras sāli nesatur lipekli (glutēnu), parabēnus, SLS, naftas produktus, mākslīgas krāsvielas, ftalātus, alkoholu, saharīnu.

  Kā lietot?

  Lieto pēc zobu tīrīšanas – skalo muti ar līdzekli 20-30 sekundes, pēc tam izspļauj līdzekli. Nenorīt! Lietot vismaz divas reizes dienā.

  Padoms

  Žilbinošam smaidam un svaigai elpai divas reizes dienā lietojiet kopā ar Jāsön zobu pastām pēc izvēles.


  Uzskatot, ka tikpat svarīgi kā tas, ko lietojam iekšķīgi, ir arī tas, ko lietojam ārīgi, ASV kompānija Jāsön Natural Products jau kopš 1959.gada saviem cienītājiem piedāvā efektīvu, videi un cilvēkam draudzīgu kosmētiku kā alternatīvu sintētiskās ķīmijas pilnajiem masu produktiem. Katra Jāsön līdzekļa sastāvs tapis, balstoties uz gadsimtiem krātajām zināšanām par augu iedarbību un vērtīgajām īpašībām. Jāsön līdzekļi izceļas ar farmaceitisko ražošanas kvalitāti un tajos iekļauto aktīvo vielu dāsno klāstu – Jāsön vienmēr izmanto nevis 1-2 ekstraktus, bet ļoti bagātīgus, daudzpusīgus sastāvus. Apvienojot gadsimtos mantotās zināšanas par dabiskas ķermeņa kopšanas mākslu ar sastāvdaļu izcilo kvalitāti un progresīvākajām tehnoloģijām, Jāsön līdzekļi ķermeņa veselībai ļauj arī mūsdienu steigas pilnajā dzīves ritmā katru dienu rūpēties par sevi bez kompromisiem un paviršības.

  80 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua (Water), Glycerin, Polysorbate 20, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Calendula Officinalis Flower Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Chlorella Pyrenoidosa Extract, Echinacea Angustifolia Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Hydrastis Canadensis (Golden Seal) Extract, Perilla Ocymoides Seed Extract, Ascorbic Acid, Calcium Ascorbate, Menthol, Sodium Bicarbonate, Sea Salt. * - сertified organic ingredient

  JUMS VARĒTU PATIKT