Jāsön Simply Coconut™ spēcinoša zobu pasta - 3887
  • Jāsön Simply Coconut™ spēcinoša zobu pasta - 3887
  • Jāsön Simply Coconut™ spēcinoša zobu pasta - 3887

  Jāsön Simply Coconut™ spēcinoša zobu pasta

  01000009895
  8,45 €

  Spēcīgs, skaists smaids ar dabīgo Simply Coconut™ zobu pastu! Baltinošā kokosriekstu eļļa, spēcinošais magnijs un kalcijs kopj zobus. Uzmundrinošā kokosriekstu un piparmētru garša piešķir svaigumu elpai. Nesatur fluorīdu. 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Jāsön spēcinošā zobu pasta Simply Coconutir pavisam maigs veids, kā kopt zobus. Patīkami svaigā formula ar kokosriekstu eļļu un piparmētru dabīgi gaišina zobus.  Magnijs un kalcijs dabīgi stiprina Tavus zobus. Perfekta Tev, jo Jāsön Simply Coconut spēcinošā zobu pasta ar kokosriekstu eļļu un piparmētru nesatur fluorīdu, SLS, parabēnus, mākslīgus saldinātājus, saharīnu, propilēnglikolu, lipekli (glutēnu).

  Kā lietot?

  Pieaugušajiem un bērniem no 2 gadu vecuma zobus tīrīt pēc katras ēdienreizes (vai vismaz divas reizes dienā, vai kā norādījis Jūsu zobārsts). Bērniem līdz 6 gadu vecumam zobu pastu lietot zirņa lielumā un zobi jātīra pieaugušo uzraudzībā, ja tas nepieciešams. Par zobu tīrīšanu bērniem līdz 2 gadu vecumam konsultēties ar ārstu.

  Padoms

  Žilbinošam smaidam un svaigai elpai divas reizes dienā lietojiet kopā ar Jāsön Total Protection mutes skalojamo līdzekli ar jūras sāli.


  Uzskatot, ka tikpat svarīgi kā tas, ko lietojam iekšķīgi, ir arī tas, ko lietojam ārīgi, ASV kompānija Jāsön Natural Products jau kopš 1959.gada saviem cienītājiem piedāvā efektīvu, videi un cilvēkam draudzīgu kosmētiku kā alternatīvu sintētiskās ķīmijas pilnajiem masu produktiem. Katra Jāsön līdzekļa sastāvs tapis, balstoties uz gadsimtiem krātajām zināšanām par augu iedarbību un vērtīgajām īpašībām. Jāsön līdzekļi izceļas ar farmaceitisko ražošanas kvalitāti un tajos iekļauto aktīvo vielu dāsno klāstu – Jāsön vienmēr izmanto nevis 1-2 ekstraktus, bet ļoti bagātīgus, daudzpusīgus sastāvus. Apvienojot gadsimtos mantotās zināšanas par dabiskas ķermeņa kopšanas mākslu ar sastāvdaļu izcilo kvalitāti un progresīvākajām tehnoloģijām, Jāsön līdzekļi ķermeņa veselībai ļauj arī mūsdienu steigas pilnajā dzīves ritmā katru dienu rūpēties par sevi bez kompromisiem un paviršības.

  17 vienības:

  Sastāvdaļas:Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Calcium Carbonate, Sodium Cocoyl Glutamate, Aqua (Water), Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Magnesium Oxide, Bambusa Arundinacea Stem Powder, Cellulose Gum, Sodium Bicarbonate, Natural Flavor.* no bioloģiski audzētām sastāvdaļām. 99% dabīgu sastāvdaļu. Nav testēta uz dzīvniekiem.

  JUMS VARĒTU PATIKT