JĀSÖN HEALTHY MOUTH® MUTES SKALOJAMAIS LĪDZEKLIS - 978
  • JĀSÖN HEALTHY MOUTH® MUTES SKALOJAMAIS LĪDZEKLIS - 978

  Jāsön Healthy Mouth® mutes skalojamais līdzeklis

  01000002257
  8,95 €

  Sliktu elpu izraisa baktērijas, kas apēd un pārstrādā mutē palikušās ēdiena paliekas. Lieto Jāsön Healthy Mouth® mutes skalojamo līdzekli ar dabīgām krustnagliņu, kanēļa ēteriskajām eļļām un tējas koka eļļu, lai atjaunotu skābju-sārmju līdzsvaru mutes dobumā, kā arī panāktu svaigu elpu, kavētu zobu aplikuma atkārtotu veidošanos un remdētu smaganu kairinājumus.

   

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Sliktu elpu izraisa baktērijas, kas apēd un pārstrādā Tavā mutē palikušās ēdiena paliekas. Slikto elpu izraisošās baktērijas pārtiek no proteīna, kas atrodas ēdiena paliekās vai siekalās, līdz ar to nepastāv iespēja šīm baktērijām atņemt barošanās avotu. Par laimi tas ir labojams, 2 reizes dienā lietojot alkoholu un saharīnu nesaturošo Jāsön Healthy Mouth® mutes skalojamo līdzekli. Tā sastāvā ir dabīgas krustnagliņu un kanēļa ēteriskās eļļas, kas nodrošina svaigu elpu un patīkamu garšu mutē; tējas koka eļļa sargā mutes dobumu no cukura un baktēriju radītās skābju nelabvēlīgās ietekmes; dabīgie greipfrūta sēklu un perillas sēklu ekstrakti kavē zobu aplikuma atkārtotu veidošanos; alveja remdē smaganu kairinājumus. Lieto Jāsön Healthy Mouth® mutes skalojamo līdzekli kopā ar Jāsön Healthy Mouth® dabīgo zobu pastu ar tējas koka eļļu un kanēli, lai pastiprinātu vēlamo iedarbību.

  Kā lietot?

  Pēc mutes tīrīšanas ar Jāsön Healthy Mouth® dabīgo zobu pastu ar tējas koka eļļu un kanēli, izskalo muti ar Jāsön Healthy Mouth® mutes skalojamo līdzekli, škidrumu paturot mutē 20-30 sekundes. Pēc tam nenorij škidrumu, bet izspļauj to ārā. Lieto Jāsön Healthy Mouth® mutes skalojamo līdzekli vismaz 2 reizes dienā.

  Padoms

  Izmēģini arī pārējos mutes skalojamos līdzekļus: Jāsön Powersmile® mutes skalojamo līdzekli un Jāsön Nutri Smile® mutes skalojamo līdzekli.

  68 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua (Water), Glycerin, Polysorbate 20, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Melia Azadirachta Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice(1), Calendula Officinalis Flower Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Echinacea Angustifolia Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Hydrastis Canadensis (Golden Seal) Extract, Melissa Officinalis Leaf Extract, Perilla Ocymoides Seed Extract, Ascorbic Acid, Calcium Ascorbate, Menthol, Sodium Bicarbonate, Sea Salt, Cinnamal, Eugenol. (1) - Certified organic ingredient
  Apraksts:Uzskatot, ka tikpat svarīgi kā tas, ko lietojam iekšķīgi, ir arī tas, ko lietojam ārīgi, ASV kompānija Jāsön Natural Products jau kopš 1959.gada saviem cienītājiem piedāvā efektīvu, videi un cilvēkam draudzīgu kosmētiku kā alternatīvu sintētiskās ķīmijas pilnajiem masu produktiem. Katra Jāsön līdzekļa sastāvs tapis, balstoties uz gadsimtiem krātajām zināšanām par augu iedarbību un vērtīgajām īpašībām. Jāsön līdzekļi izceļas ar farmaceitisko ražošanas kvalitāti un tajos iekļauto aktīvo vielu dāsno klāstu – Jāsön vienmēr izmanto nevis 1-2 ekstraktus, bet ļoti bagātīgus, daudzpusīgus sastāvus. Tā, piemēram, Jāsön šampūnos un kondicionieros augu izvilkumi papildināti ar vitamīniem, enzīmiem, proteīniem, minerālvielām un citiem bioloģiski aktīviem komponentiem rūpīgi izsvērtās proporcijās, kā arī savstarpēji saderīgos savienojumos ar pierādītu efektivitāti un labvēlīgu iedarbību gan uz ādu, matiem, gan cilvēka veselību kopumā. Apvienojot gadsimtos mantotās zināšanas par dabiskas ķermeņa kopšanas mākslu ar sastāvdaļu izcilo kvalitāti un progresīvākajām tehnoloģijām, Jāsön līdzekļi mutes veselībai ļauj arī mūsdienu steigas pilnajā dzīves ritmā katru dienu rūpēties par sevi bez kompromisiem un paviršības.Izvēlies sev piemērotākos līdzekļus mutes veselībai, jo Jāsön mutes kopšanas sērijā ietilpst atsvaidzinošie Jāsön Healthy Mouth® mutes skalojamais līdzeklis, Jāsön NutriSmile® mutes skalojamais līdzeklis un Jāsön Powersmile® mutes skalojamais līdzeklis, kā arī efektīvās Jāsön Nutrismile® dabīgā zobu pasta ar C vitamīnu, Jāsön Healthy Mouth® dabīgā zobu pasta ar tējas koka eļļu un kanēli, Jāsön Powersmile® dabīga baltinošā zobu pasta un Jāsön Sea Fresh® stiprinošā zobu pasta ar jūras augiem un minerāliem.

  JUMS VARĒTU PATIKT