JĀSÖN HEALTHY MOUTH® DABĪGĀ ZOBU PASTA AR TĒJAS KOKA EĻĻU UN KANĒLI - 990
  • JĀSÖN HEALTHY MOUTH® DABĪGĀ ZOBU PASTA AR TĒJAS KOKA EĻĻU UN KANĒLI - 990

  Jāsön Healthy Mouth® dabīgā zobu pasta ar tējas koka eļļu un kanēli

  01000002307
  8,45 €

  Veselīgi zobi pilnīgi dabīgā veidā! Jāsön Healthy Mouth® dabīgās zobu pastas ar tējas koka eļļu un kanēli sastāvā ir antiseptiskie tējas koka eļļa, greipfrūtu un perillas sēklu ekstrakti, kas kavē zobu aplikumu, novērš tā izraisītos bojājumus un palīdz aizsargāt zobus no cukura skābju ietekmes. Savukārt kanēlis piešķir zobu pastai patīkamu, atsvaidzinošu garšu.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Svaigi un saldi smaržojošā Jāsön Healthy Mouth® dabīgā zobu pasta ar tējas koka eļļu un kanēli atsvaidzina elpu un piešķir tai patīkamu garšu, pateicoties piparmētru un kanēļa ēteriskajām eļļām. Zobu pastas sastāvā ir ekskluzīvais Japānas perillas jeb šiso sēklu ekstrakts, kas neitralizē mutē veidojošās skābes, kavējot kariesa attīstību. Bambusa stiebru pulveris notīra zobus, tos maigi pulējot, nevis skrāpējot; kalcijs stiprina emalju; alvejas želeja mīkstina un aizsargā mutes gļotādu; krustnagliņu, tējas koka un nīma koka eļļas rūpējas par smaganu veselību. Piemērota arī diabētiķiem.

  Kā lietot?

  Nelielu daudzumu Jāsön Healthy Mouth® dabīgās zobu pastas ar tējas koka eļļu un kanēli uzspied uz zobu birstes. Tīrot ārējo zobu virsmu, novieto zobu birsti 45 grādu leņķī pret smaganu līniju. Ar maigām, apļveida kustībām virzi zobu birsti uz priekšu un atpakaļ pret zobiem un smaganām. Izmantojot tās pašas kustības, tīri zobu kožamvirsmas un zobu iekšējās virsmas. Tīrot zobus, nepiemirsti notīrīt arī mēli, lai padarītu elpu svaigu.

  Padoms

  Pēc zobu tīrīšanas ar Jāsön dabīgo zobu pastu ar tējas koka eļļu un kanēli, skalo muti ar atsvaidzinošajiem Jāsön Powersmile® mutes skalojamo līdzekli, Jāsön Healthy Mouth® mutes skalojamo līdzekli vai Jāsön Nutri Smile® mutes skalojamo līdzekli.

  46 vienības:

  Sastāvdaļas:Calcium Carbonate, Aqua (Water), Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamate, Carrageenan, Aloe Barbadensis Leaf Juice(1), Bambusa Arundinacea Stem Powder, Carum Petroselinum (Parsley) Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Perilla Ocymoides Seed Extract, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Flower Oil, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil(1), Melia Azadirachta Seed Oil, Menthol, Silica, Sodium Bicarbonate. (1) - Certified Organic Ingredient
  Apraksts:Uzskatot, ka tikpat svarīgi kā tas, ko lietojam iekšķīgi, ir arī tas, ko lietojam ārīgi, ASV kompānija Jāsön Natural Products jau kopš 1959.gada saviem cienītājiem piedāvā efektīvu, videi un cilvēkam draudzīgu kosmētiku kā alternatīvu sintētiskās ķīmijas pilnajiem masu produktiem. Katra Jāsön līdzekļa sastāvs tapis, balstoties uz gadsimtiem krātajām zināšanām par augu iedarbību un vērtīgajām īpašībām. Jāsön līdzekļi izceļas ar farmaceitisko ražošanas kvalitāti un tajos iekļauto aktīvo vielu dāsno klāstu – Jāsön vienmēr izmanto nevis 1-2 ekstraktus, bet ļoti bagātīgus, daudzpusīgus sastāvus. Tā, piemēram, Jāsön šampūnos un kondicionieros augu izvilkumi papildināti ar vitamīniem, enzīmiem, proteīniem, minerālvielām un citiem bioloģiski aktīviem komponentiem rūpīgi izsvērtās proporcijās, kā arī savstarpēji saderīgos savienojumos ar pierādītu efektivitāti un labvēlīgu iedarbību gan uz ādu, matiem, gan cilvēka veselību kopumā. Apvienojot gadsimtos mantotās zināšanas par dabiskas ķermeņa kopšanas mākslu ar sastāvdaļu izcilo kvalitāti un progresīvākajām tehnoloģijām, Jāsön līdzekļi mutes veselībai ļauj arī mūsdienu steigas pilnajā dzīves ritmā katru dienu rūpēties par sevi bez kompromisiem un paviršības.Izvēlies sev piemērotākos līdzekļus mutes veselībai, jo Jāsön mutes kopšanas sērijā ietilpst atsvaidzinošie Jāsön Healthy Mouth® mutes skalojamais līdzeklis, Jāsön NutriSmile® mutes skalojamais līdzeklis un Jāsön Powersmile® mutes skalojamais līdzeklis, kā arī efektīvās Jāsön Nutrismile® dabīgā zobu pasta ar C vitamīnu, Jāsön Healthy Mouth® dabīgā zobu pasta ar tējas koka eļļu un kanēli, Jāsön Powersmile® dabīga baltinošā zobu pasta un Jāsön Sea Fresh® stiprinošā zobu pasta ar jūras augiem un minerāliem.

  JUMS VARĒTU PATIKT