GEORGANICS dabīgs zobu diegs ar apelsīnu eļļu, atkārtotai uzpildei - 5090
  • GEORGANICS dabīgs zobu diegs ar apelsīnu eļļu, atkārtotai uzpildei - 5090
  • GEORGANICS dabīgs zobu diegs ar apelsīnu eļļu, atkārtotai uzpildei - 5090
  • GEORGANICS dabīgs zobu diegs ar apelsīnu eļļu, atkārtotai uzpildei - 5090

  Georganics dabīgs zobu diegs ar apelsīnu eļļu, atkārtotai uzpildei

  15000011185
  7,95 €

  Kompostējams, no kukurūzas ražots zobu diegs atkārtotai uzpildei. Pārklāts ar augu vasku un saldā apelsīna eļļu. Apelsīna eļļa ir maiga un remdējoša sakairinātām smaganām. Piemērots arī maziem bērniem un grūtniecēm.

  Apjoms

  Apelsīna eļļa ir droša lietošanai arī maziem bērniem un grūtniecēm. Zobu diegošana palīdz attīrīt zobu starpas no ēdiena paliekām un novērš baktēriju veidošanos ar zobu birsti neaizsniedzamajās mutes daļās. Bērniem zobu diegošana ir jāsāk ar vecāku palīdzību no mirkļa, kad ir vismaz 2 zobiņi, kas saskarās - aptuveni no 2 vai 3 gadu vecuma.

  Lietošana: ņemiet aptuveni 30 cm zobu diega, ne pārāk cieši aptiniet to ap pirkstiem un maigi tīriet zobu starpas pie smaganām. Pietiek 300-350 lietošanas reizēm.

  100% vegānisks. Nesatur lipekli (glutēnu). Nav testēts uz dzīvniekiem. Otrreiz pārstrādājamais iepakojums nesatur plastmasu un nerada atkritumus.

  59 vienības:

  Sastāvdaļas:Corn-base PLA Floss , Vegetable Wax , Organic Orange Peel Oil. 100% vegānisks. Nesatur lipekli (glutēnu). Nav testēts uz dzīvniekiem. Otrreiz pārstrādājamais iepakojums nesatur plastmasu un nerada atkritumus.
  Vegānisks:
  Bezglutēna: