GEORGANICS dabīga zobu pasta ar aktivēto ogli - 4604
  • GEORGANICS dabīga zobu pasta ar aktivēto ogli - 4604
  • GEORGANICS dabīga zobu pasta ar aktivēto ogli - 4604

  Georganics dabīga zobu pasta ar aktivēto ogli

  15000010780
  8,95 €

  Zerowaste dzīvesveidam un Tev draudzīga zobu pasta ar attīrošo aktivēto ogli, bez sintētiskām sastāvdaļām un fluorīda. Piemērotas vegāniem. Iepakojums nesatur plastmasu un nerada atkritumus.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Minerālvielām bagāta, viegli abrazīva, neputojoša formula ar bioloģisku, pirmā spieduma kokosriekstu eļļu, minerālu pulveriem, tostarp, kalcija karbonātu un kaolīnu, kā arī piparmētru un aktivēto ogli. Lietošana: zobu pastu lietojiet zirņa izmērā, tīriet zobus 2 minūtes, rūpīgi izskalojiet muti! Tikai ārīgai lietošanai.

  Piemērota vegāniem. Nesatur sintētiskas sastāvdaļas, fluorīdu, glicerīnu, SLS, lipekli (glutēnu). Nav testēta uz dzīvniekiem. Otrreiz pārstrādājamais iepakojums nesatur plastmasu un nerada atkritumus.

  28 vienības:

  Sastāvdaļas:Calcium Carbonate**, Caprylic & Capric Triglyceride* **, Kaolin**, Cocos Nucifera Oil* **, Butyrospermum Parkii Butter* **, Diatomaceous Earth* **, Sodium Bicarbonate**, Mentha Piperita Oil* **, Charcoal Powder**, Tocopherol**, Limonene* **. * - bioloģiski sertificēts, ** - dabīgs.
  Vegānisks:
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT