• -20%
COSLYS ZOBU PASTA-ŽELEJA JUTĪGIEM ZOBIEM UN SMAGANĀM - 620
  • COSLYS ZOBU PASTA-ŽELEJA JUTĪGIEM ZOBIEM UN SMAGANĀM - 620

Coslys zobu pasta-želeja jutīgiem zobiem un smaganām

01000000989
5,95 €
4,76 € IETAUPI 20%

Sajūti intensīvu piparmētru svaigumu ar Coslys zobu pastu-želeju jutīgiem zobiem un smaganām. Pateicoties sārmainam pH un sastāvam, kas dabiski bagāts minerālvielām, šī organiskā želejveida zobu pasta piemērota jutīgām smaganām un zobiem. Zobu pasta remdē jutīgos un kairinātos apvidus, sargā no skābju kaitīgās ietekmes. Nesatur SLS. Sertificēta dabīgā kosmētika.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Dabīgām minerālvielām bagātā želejveida Coslys zobu pasta-želeja jutīgiem zobiem un smaganām remdē jutīgos un kairinātos apvidus, kā arī aizsargā no skābju kaitīgās ietekmes. Var izmantot smaganu masāžai pēc zobu tīrīšanas, uzklājot pastu tieši jutīgajiem apvidiem. Ieteicama pēc zobakmens noņemšanas, jo mazina diskomforta sajūtu un pārmēru lielu jutīgumu. Pastai ir intensīvs piparmētru svaigums! Coslys zobu pastas-želejas jutīgiem zobiem un smaganām sastāvā 99,47% visu sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes; 20% sastāvdaļu – organiskas.

Kā lietot?

Nelielu daudzumu Coslys zobu pastas-želejas jutīgiem zobiem un smaganām uzspied uz zobu birstes. Tīrot ārējo zobu virsmu, novieto zobu birsti 45 grādu leņķī pret smaganu līniju. Ar maigām, apļveida kustībām virzi zobu birsti uz priekšu un atpakaļ pret zobiem un smaganām. Izmantojot tās pašas kustības, tīri zobu kožamvirsmas un zobu iekšējās virsmas. Tīrot zobus nepiemirsti notīrīt arī mēli, lai padarītu elpu svaigu.

Padoms

Dienas laikā un pārbraucienos, kad nav laika zobu tīrīšanai, lieto Coslys elpas atsvaidzinātāju ar bio piparmētru. Elpas atsvaidzinātājs satur alkoholu, tāpēc nav ieteicams bērniem līdz 12 gadu vecumam un grūtniecēm.

28 vienības:

Sastāvdaļas:Aqua, sorbitol, glycerin*, silica, sodium carboxymethylcellulose, decyl glucoside, aroma, sodium benzoate, sodium hydroxyde, limonene, linalool, stevia rebaudiana extract. * - no bioloģiski audzētiem augiem.

JUMS VARĒTU PATIKT