Comptoirs & Compagnies zobu pasta ar IAA® 15+ manuka medu aizsardzībai pret zobu aplikumu - 1299
  • Comptoirs & Compagnies zobu pasta ar IAA® 15+ manuka medu aizsardzībai pret zobu aplikumu - 1299

  Comptoirs & Compagnies zobu pasta ar IAA® 15+ manuka medu aizsardzībai pret zobu aplikumu

  03000007810
  7,95 €

  Šī formula ir unikāls IAA® 15+ manuka medus neparasto īpašību apvienojums ar attīrošo un remdējošo propolisu un savvaļas manuka ēterisko eļļu. Abrazīvās dabīgā silīcija daļiņas un dzeramā soda (nātrija bikarbonāts) atbalsta zobu pastas iedarbību. Manuka medus unikālais manuka faktors (IAA® jeb UMF®) garantē laboratoriski apstiprinātu medus efektivitāti. 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Zobu pastā ir apvienots Jaunzēlandes savvaļas manuka medus ar garantētu IAA® 15+ aktivitāti, manuka ēteriskā eļļa un propoliss. Pievienotie augu ekstrakti un eļļas zobu pastai piešķir svaigu, patīkamu garšu.

  Jaunzēlandes pirmiedzīvotāju maoru tautas dziedniecības un mūsdienu zinātnes apvienojums. Manuka ir krūms, tējas koka radinieks, kas sastopams savvaļā Jaunzēlandes klajumos. Manuka lapām, mizai, kā arī ziedu medum piemīt unikālas īpašības, kuru dēļ maoru vecākie tautas dziedniecībā to izmanto jau gadsimtiem ilgi. Šī medus neparastās īpašības ir piesaistījušas arī mūsdienu zinātnieku interesi – tiek veikti neskaitāmi starptautiska līmeņa pētījumi, lai noteiktu efektīvākos tikai manuka medum raksturīgās neperoksīdu aktivitātes pielietojuma veidus. Vairāki mūsdienu starptautiskie klīniskie pētījumi ir pierādījuši manuka medus spēju mazināt zobu aplikumu un smaganu kairinājumu.

  UMF® jeb IAA® (Indice d'Activité Antibactérienne) apzīmē „unikālo manuka faktoru” un ir starptautiski atzīta manuka medus kvalitātes garantija un preču zīme, kas atrodas Aktīvā manuka medus asociācijas (Active Manuka Honey Association) pārraudzībā. UMF® jeb IAA® nodrošina vienotas kvalitātes prasības un vienotu neperoksīdu aktivitātes testēšanu neatkarīgās laboratorijās, kas patērētājiem garantē manuka medus efektivitāti. IAA® indekss 10+ norāda, ka šī manuka medus aktivitāte ir pielīdzināma vismaz 10% fenola ūdens šķīduma, savukārt indekss 15+ ir pielīdzināms vismaz 15% fenola ūdens šķīduma iedarbībai.

  Kā lietot?

  Lietot katru dienu, tīrot zobus vismaz 3 minūtes pēc katras ēdienreizes.

  Nav piemērota lietošanai bērniem līdz 7 gadu vecumam.

  Padoms

  Izmēģiniet arī citus Comptoirs & Compagnies manuka medus produktus. 


  27 vienības:

  Sastāvdaļas:Sastāvdaļas:
  Calcium carbonate, glycerin, aqua (water), Mentha piperita (peppermint) leaf water*, silica, acohol**, lauryl glucoside, mel (miel de manuka IAA15+), sodium bicarbonate, Chondrus crispus (carrageenan), xanthan gum, Maris sal, Eucalyptus globulus leaf oil*, Mentha arvensis herb oil*, citric acid, Rosmarinus officinalis (rosemary) leaf oil*, Citrus Limon peel extract*, stevioside*, Salvia sclarea (clary) flower oil*, propolis cera (wax)*, Leptospermum scoparium branch/leaf oil, limonene, linalool. * - bioloģiskā lauksaimniecība. ** Iegūts no bioloģiskā lauksaimniecībā audzētām izejvielām. ECOCERT sertificēts. 100% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes, 13,87% sastāvdaļu iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā.

  Apraksts:Francijas uzņēmums „Comptoirs & Compagnies” nu jau vairāk kā 5 gadus Eiropas tirgū piedāvā savvaļas manuka jeb Jaunzēlandes tējaskoka medus produkciju ar garantētu neperoksīdu aktivitāti (UMF® jeb IAA®), tā apvienojot Jaunzēlandes pirmiedzīvotāju maoru tautas dziedniecības tradīcijas ar mūsdienu zinātnes atziņām. „Comptoirs & Compagnies” manuka medus produkcijas klāstā ietilpst: Jaunzēlandes savvaļas manuka medus IAA® 10+ un IAA® 15+, ledenes ar 30% IAA® 10+ manuka medus pildījumu, atjaunojošs krēms (sastāvā 40% manuka medus), intensīvi atjaunojošs lūpu balzams (sastāvā 10% manuka medus), intensīvi atjaunojošs roku krēms, intensīvi mitrinošs balzams ķermenim, kosmētikas komplekts intensīvai ādas atjaunošanai un mitrināšanai, zobu pasta aizsardzībai pret zobu aplikumu un zobu pasta jutīgām smaganām. Iepazīsiet arī Jūs šī medus neparastās īpašības!

  JUMS VARĒTU PATIKT