HYDRO PHIL kanēļa-apelsīnu ziepes - 6064-1
  • HYDRO PHIL kanēļa-apelsīnu ziepes - 6064-1
  • HYDRO PHIL kanēļa-apelsīnu ziepes - 6064-1
  • HYDRO PHIL kanēļa-apelsīnu ziepes - 6064-1

  HYDRO PHIL kanēļa-apelsīnu ziepes

  01000011879
  4,95 €

  Ierobežotā daudzumā pieejamas dabīgas roku ziepes ar kanēļa un apelsīna sildošo aromātu. Ar ziemas laikam raksturīgu aromātu kompozīciju un dabīgām sastāvdaļām. Pateicoties aromātiskām zvaigžņotā anīsa, krustnagliņu, apelsīnu, kanēļa un lauru koka eļļām, sniedz Tavai ādai un videi patīkami siltu smaržu.

  Apjoms

  ❉Ierobežotā daudzumā pieejamo, ar rokām Vācijā gatavoto ziepju sastāvā izmantotas tikai labākās olīvu, kokosriekstu un saulespuķu eļļas. ❉Tās ļauj ne tikai ir ilgtspējīgi attīrīt un kopt ādu, bet arī, pateicoties aromātiskām zvaigžņotā anīsa, krustnagliņu, apelsīnu, kanēļa un lauru koka eļļām, sniedz vannas istabai patīkami siltu smaržu.

  ❉Pateicoties sastāvā esošajam šī sviestam, lieliski tiek mīkstinātas arī sausākas ādas zonas.

  ❉Gatavotas pēc aukstās ziepju gatavošanas metodes.

  10% no HYDRO PHIL peļņas tiek ziedoti Viva con Aqua de Sankt Pauli e.V. dzeramā ūdens projektiem visā pasaulē.

  39 vienības:

  Sastāvdaļas:Helianthus Annuus Hybrid Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Aqua, Sodium Hydroxide, Butyrospermum Parkii Butter, Olea Europaea Fruit Oil*, Ricinus Communis Seed Oil*, Parfum**, Limonene***, Eugenol***, Lippia Citriodora Leaf*, Citral***, Capsicum Annuum Fruit Extract*, Helianthus Annuus Seed Oil*, Linalool***, Benzyl Benzoate***, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract*. * no bioloģiskās lauksaimniecības, ** iegūta no dabīgām ēteriskajām eļļām, *** dabīgu ēteirsko eļļu sastāvdaļa. NCS sertificēta dabīgā kosmētika. Nesatur palmu eļļu.

  JUMS VARĒTU PATIKT