• Dr. Bronner’s Magic Soaps šķidrās piparmētru ziepes

  Dr. Bronner’s Magic Soaps šķidrās piparmētru ziepes

  01000001150
  10,95 €

  Dr. Bronner’s Magic Soap šķidrās piparmētru ziepes ir 100% Kastīlijas ziepes, gatavotas pēc tradicionālām metodēm ar kokosriekstu, olīvu, kaņepju un hohoba eļļām, piparmētru ēterisko eļļu un dabīgo vitamīnu E. Veido maigas putas, kas saudzīgi attīra un viegli noskalojas. Veģetāras un videi draudzīgas. Piemērotas gan ķermeņa, gan virsmu un veļas mazgāšanai. 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  2018. gadā apritēs jau 70 gadi, kopš kaislīgais ekoloģijas un vides saudzēšanas ideju sludinātājs, miera un pieticības ideoloģijas piekritējs Emanuels Bronners Kalifornijā nodibināja savu ziepju ražotni. Dr. Bronner’s ziepes kļuvušas par zaļa dzīvesveida ikonu ne tikai Amerikā, bet visā pasaulē.

  Dr. Bronner’s ziepes ir gatavotas no sertificētā godīgajā tirdzniecībā un bioloģiskajā lauksaimniecībā iegūtām augu eļļām. Palmu eļļas ieguvei netiek postīti savvaļas meži, bet gan izmantotas plantācijas, kurās palmas vienmēr tiek atkal stādītas no jauna.

  PADOMS

  Dr. Bronnera šķidrās ziepes ir 3 – 4 reizes koncentrētākas kā vairums citu ziepju Izmēģiniet, cik plaši tās var izmantot! Lietojiet Dr. Bronner’s ziepes:

  ķermeņa mazgāšanai,

  matu mazgāšanai,

  veļas mazgāšanai,

  virsmu kopšanai,

  mājdzīvnieku mazgāšanai,

  dārzeņu un augļu mazgāšanai,

  zobu tīrīšanai, u.c.

  Biotēkā atradīsiet katrai vajadzībai piemērotākās Dr. Bronner's ziepes - ar piparmētru, eikalipta, rožu, mandeļu, citrusaugļu, lavandas un tējas koka aromātiem, kā arī īpaši mazuļiem paredzētas ziepes bez aromāta. Grīdas mazgāšanai, piemēram, varam ieteikt ziepes ar tējas koka aromātu, bet traukiem – piparmētru. Vannas istabas virsmu tīrīšana izmēģiniet ziepes ar citrusaugļu smaržu, bet veļas mazgāšanai - Dr. Bronner's ziepes ar lavandas aromātu.

  23 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua, Potassium Cocoate, Potassium Olivate, Glycerin, Potassium Hempate, Potassium Jojobate, (Essential Oil), Citric Acid, Tocopherol.
  Apraksts:Dr. Bronner’s ziepes ir darinātas pēc tradicionālām metodēm (bez mākslīgām putojošajām vielām, sintētiskām piedevām, neatdalot mitrinošo glicerīnu), tās ir pilnīgi veģetāras – gatavotas no augu eļļām, nevis dzīvnieku taukiem. Smaržu ziepēm piešķir augu ēteriskās eļļas, bet svaigumu palīdz saglabāt dabīgs E vitamīns. Ziepes 100% bioloģiski noārdās, tāpēc tā ir teicama izvēle, dodoties pārgājienā pie dabas, dzīvojot privātmājā vai pavadot atvaļinājumu vasarnīcā, un, protams, ikvienam, kas pret apkārtējo vidi un sevi izturas ar atbildību. Ziepju pudele 100% gatavota no otrreiz pārstrādātām izejvielām. Gabaliņu ziepēm etiķete drukāta ar sojas tinti uz Living Tree papīra (10% kaņepes,90% makulatūra).
  Vegānisks:

  Uzrakstiet savu atsauksmi!

  2021-05-23

  Ziepes

  Kolosālas ziepes...mentola spēcīgā ēteriskā eļla atsvaidzinā momentā...tiešām iesaku

   2021-04-30

   Smarža!

   Ziepes, kā jau Dr. Bronners, ir super-labas. Smarža ir tik ļoti izteikti piparmētrīga, ļoti stipra (labā nozīmē). Super priekš tiem/tām reizēm, kad mazgā zobus ar šo līdzekli, kā arī - tīrot māju vai mazgājot drēbes.