• Dr. Bronner’s Magic Soaps All-One ķiršu ziepes

  Dr. Bronner’s Magic Soaps All-One ķiršu ziepes

  01000012099
  5,95 €

  Universālas un dabīgas gabaliņu ziepes ar neskaitojamiem pielietojumu veidiem! Maigs ķiršu ziedu aromāts un pilnīgi dabīgs sastāvs ar kaņepju, kokosriekstu un olīveļļu. Efektīvās ziepes nekairina un nesausina un var tikt lietotas pat matu mazgāšanai. 100% otrreiz pārstrādāta papīra iepakojums. Izmantota tinte uz ūdens bāzes. Piemērotas vegāniem.

  Apjoms

  Dr. Bronner’s – meistarība kopš 1858. gada. Sastāvā izmantotas godīgajā tirdzniecībā iegūtas izejvielas un bioloģiskajā lauksaimniecībā iegūtas eļļas.

  Dr. Bronner's:

  ✓ Vairāk nekā 150 gadu pieredze ziepju izgatavošanā,

  ✓ Viens no pārdotākajiem dabīgās kosmētikas zīmoliem ASV,

  ✓ Sertificēta dabīgā kosmētika, atbilstoši stingrākajiem kritērijiem,

  ✓ Nesatur sintētiskos konservantus, ķimikālijas, SLS un biezinātājus,

  ✓ Vegāniska kosmētika (izņemot lūpu balzamus, kas satur bišu vasku),

  ✓ 100% pārstrādājams iepakojums,

  ✓ 100% biodegradējams sastāvs,

  ✓ 100% nav testēts uz dzīvniekiem,

  ✓ 33% uzņēmuma pelņas tiek novirzīts sociāliem un ekoloģiskiem projektiem.

  Biotēkā atradīsiet katrai vajadzībai piemērotākās Dr. Bronner's ziepes - ar piparmētru, eikalipta, rožu, mandeļu, citrusaugļu, lavandas un tējas koka aromātiem, kā arī īpaši mazuļiem paredzētas ziepes bez aromāta. Grīdas mazgāšanai, piemēram, varam ieteikt ziepes ar tējas koka aromātu, bet traukiem – piparmētru. Vannas istabas virsmu tīrīšana izmēģiniet ziepes ar citrusaugļu smaržu, bet veļas mazgāšanai - Dr. Bronner's ziepes ar lavandas aromātu.

  4 vienības:

  Sastāvdaļas:Organic Coconut Oil*, Organic Palm Oil*, Sodium Hydroxide**, Water, Organic Olive Oil*, Natural Cherry Blossom Fragrance, Organic Hemp Oil, Organic Jojoba Oil, Sea Salt, Citric Acid, Tocopherol. *Sertificētas Fairtrade sastāvdaļas. NATRUE un BDIH sertificēta dabīgā kosmētika. Satur vismaz 80% sertificētā godīgajā tirdzniecībā iegūtu izejvielu (Fair for Life). Bioloģiski noārdās vidē.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT