Riffi masāžas birste ar noņemamu kātu - 3413
  • Riffi masāžas birste ar noņemamu kātu - 3413

  Riffi masāžas birste ar noņemamu kātu

  09000003646
  7,40 €

  Divi vienā – masāža un mazgāšanās. Kvalitatīva dabīgā sizāla Riffi masāžas birste, kas gan attīra ādu, gan uztur tās tonusu. Tiks stimulēta asinsrite, uzlabota pašsajūta un ādas stāvoklis. Lielisks palīgs cīņā ar celulītu. 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Ieteikums: Masāžas sukas kātu ir iespējams atdalīt no kāta un to var lietot gan atsevišķi, gan kopā.

  Vācijas uzņēmums “Riffi Karl Forster GmbH” pieder Forsteru ģimenei, kas jau 150 gadus nodarbojas ar dabīgu masāžas, vannošanās produktu un aksesuāru ražošanu un tirdzniecību. Forsteru ģimeni uz šo biznesu pamudināja vēlme radīt produktus bez lauksaimniecības ķimikāliju paliekām, lai garantētu pircējiem produkta kvalitāti un labvēlīgu ietekmi un cilvēka ķermeni. “Riffi” sadarbojas ar ārstiem-dermatologiem un tekstilšķiedras saviem produktiem ražo paši. Izejvielu pārstrādes un ražošanas procesi atbilst visstingrākajām vides aizsardzības un ekoloģiskās saimniekošanas prasībām.

  Mīlestība uz dabu un cilvēkiem ir uzņēmuma galvenā vērtība.

  “Riffi” sūkļi pēc īpašas tehnoloģijas ir ievākti Egejas jūrā un Karību salas krastos, kas nodrošina jauna koraļu sūklīša izaugšanu pēc vecā sūkļa novākšanas. Savukārt, masāžas jostas un cimdi izgatavoti no kokvilnas, lina, bambusa vai sizala šķiedrām. Tos var izmantot sausas un mitras ādas kopšanai, lai veiktu pīlingu vai dziļu poru tīrīšanu.

   “Riffi” produktus pareizi kopjot un lietojot, produkti  var kalpot vismaz 10 gadus.

  124 vienības:

  Sastāvdaļas:sizāls, dižskābarža koksne.
  Bezglutēna: