Faith in Nature uzmundrinoša dušas želeja ar pitaiju - 4572
  • Faith in Nature uzmundrinoša dušas želeja ar pitaiju - 4572

  Faith in Nature uzmundrinoša dušas želeja ar pitaiju

  01000011057
  7,65 €

  Dušas želeja/vannas putas ar tropisku aromātu, kas atmodina maņas un uzlabo garastāvokli! Dušas želeja bagātināta ar 100% dabīgām augu valsts sastāvdaļām, tostarp pitaijas augļu ekstraktu un ēteriskajām eļļām. Nesatur parabēnus un SLS. Piemērota vegāniem un nav testēta uz dzīvniekiem.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Dušas želeja ar eksotisku augļu aromātu, kas bagātināta ar vitamīnus, minerālvielas un antioksidantus saturošo pitaiju.

  Lietošana: lietot ķermenim kā dušas želeju vai pievienot tekošam ūdenim, lietojot kā vannas putas.

  Piemērota ikdienas lietošanai. Tikai ārīgai lietošanai. Ja produkts iekļuvis acīs, nekavējoties skalot ar tīru ūdeni. Kairinājuma gadījumā pārtraukt lietošanu. Sargāt no bērniem.

  Faith in Nature ir dibināts 1974. gadā un tic, ka dabas spēku savā labā varam izmantot, nekaitējot dabai. Faith in Nature produkti ir ražoti no augstākās kvalitātes, dabīgas izcelsmes izejvielām, kas nav testētas uz dzīvniekiem, un 100% dabīgām smaržvielām – un tie savu uzdevumu pilda lieliski.

  4 vienības:

  Sastāvdaļas:Dušas želeja ar eksotisku augļu aromātu, kasbagātināta ar vitamīnus, minerālvielas un antioksidantus saturošo pitaiju.Lietošana: lietot ķermenim kā dušas želeju vai pievienot tekošam ūdenim, lietojot kāvannas putas. Piemērota ikdienas lietošanai. Tikai ārīgai lietošanai. Ja produktsiekļuvis acīs, nekavējoties skalot ar tīru ūdeni. Kairinājuma gadījumā pārtrauktlietošanu. Sargāt no bērniem. Faith in Nature ir dibināts 1974. gadā un tic, ka dabas spēku savā labā varam izmantot,nekaitējot dabai. Faith in Nature produkti ir ražoti no augstākās kvalitātes, dabīgasizcelsmes izejvielām, kas nav testētas uz dzīvniekiem, un 100% dabīgām smaržvielām– un tie savu uzdevumu pilda lieliski.
  Vegānisks: