DR.HAUSCHKA UZMUNDRINOŠA CITRONU-CITRONZĀLES VANNAS ESENCE - 343
  • DR.HAUSCHKA UZMUNDRINOŠA CITRONU-CITRONZĀLES VANNAS ESENCE - 343

  DR.HAUSCHKA UZMUNDRINOŠA CITRONU-CITRONZĀLES VANNAS ESENCE

  01000006996
  16,95 €

  Saulē nobriedušu citronu svaigais aromāts savienojumā ar eksotisko citronzāli veido vieglu un dzīvespriecīgu noskaņu. Vannas esences sastāvā ir ādu maigi kopjošā saulespuķu eļļa, kā arī tonizējošie citrons un citronzāle. Sāciet dienu ar jaunu enerģiju.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Lietošana

  Zem tekoša ūdens pievienojiet vannai sev vēlamo daudzumu vannas esenci.

  Ieteikums

  Reizi nedēļā dušā veiciet masāžu ar Uzmundrinošo citronu-citronzāles vannas esenci. Šim nolūkam uz samitrināta masāžas cimdiņa uzpiliniet nelielu daudzumu esences. Masāža ar atsvaidzinošo vannas piedevu nostiprina audus un veicina ādas apasiņošanu.

  3 vienības:

  Sastāvdaļas:Sulfated Castor Oil, Glycerin, Alcohol, Parfum*, Citrus Limon Peel Oil, Limonene*, Citral*, Helianthus Annuus Seed Oil, Linalool*, Geraniol*, Citronellol*, Farnesol*, Citrus Limon Peel Extract, Cymbopogon Citratus Extract. * - dabīgu ēterisko eļļu sastāvdaļa
  Apraksts:Aizveriet acis, atslābiniet prātu un ieklausieties sevī. Sajūtiet smaržas, skaņas, pieskārienus... Ikdienā mūs kontrolē racionālais prāts, iegrožojot un slāpējot mūsu emocijas, arī sajūtas. Tomēr ir nepieciešami brīži, kad varam pilnībā relaksēties un ļauties labsajūtai. Dr.Hauschka jaunās vannas esences ir izsmalcināta bauda ne vien mūsu ķermenim, kas, atkarībā no izvēlētās esences, veldzē, relaksē, atsvaidzina, remdē un uzmundrina, bet, pateicoties augu ēteriskajām eļļām, iepriecē ožu un veldzē mūsu garu ar greznajiem aromātiem. Arī vannas esenču ēterisko eļļu smaržu kompozīcijas, tāpat kā dušas želeju aromātus izstrādājis talantīgais Dr.Hauschka parfimērs Jorgs Cimmermans (Jörg Zimmermann). Atvēliet laiku vienatnei ar sevi un ļaujiet, lai Dr.Hauschka vannas esences šiem brīžiem piešķir karalisku baudījumu!

  JUMS VARĒTU PATIKT