DR.HAUSCHKA SALVIJAS VANNAS ESENCE - 347
  • DR.HAUSCHKA SALVIJAS VANNAS ESENCE - 347

DR.HAUSCHKA SALVIJAS VANNAS ESENCE

01000007015
16,95 €

Pateicoties izmeklētai ēterisko eļļu kombinācijai, Dr.Hauschka salvijas vannas esence izsilda ķermeni un novērš tā atdzišanu aukstos laikapstākļos. Esence iedarbojas dezodorējoši pēc sporta nodarbībām un stresa pilnas dienas. Kāju peldes ar vannas esences piedevu palīdz noslogotām un pietūkušām kājām atslābināties. 

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Regulāri to lietojot, tiek regulēta pēdu svīšana un āda kļūst maiga un mīksta. Turklāt, mazgāšanās ar vannas esences piedevu palīdz kopt problemātisku ādu.

Lietošana

Zem tekoša ūdens pievienojiet vannai sev vēlamo daudzumu vannas esenci. Ja izvēlaties relaksēt kājas, vannojiet tās 40 grādu temperatūrā vismaz divas reizes nedēļā 10 līdz 15 minūtes ilgi.

Ieteikums

Kājas regulāri vannojot ar vannas esenci, pamanīsiet ādas sacietējumu mazināšanos, pēdas kļūs brīnišķīgi maigas.

3 vienības:

Sastāvdaļas: Sulfated Castor Oil, Glycerin, Alcohol, Parfum, Salvia Officinalis Oil, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Citronellol*, Citral*, Simmondsia Chinensis Seed Oil. * - dabīgu ēterisko eļļu sastāvdaļa
Apraksts: Aizveriet acis, atslābiniet prātu un ieklausieties sevī. Sajūtiet smaržas, skaņas, pieskārienus... Ikdienā mūs kontrolē racionālais prāts, iegrožojot un slāpējot mūsu emocijas, arī sajūtas. Tomēr ir nepieciešami brīži, kad varam pilnībā relaksēties un ļauties labsajūtai. Dr.Hauschka jaunās vannas esences ir izsmalcināta bauda ne vien mūsu ķermenim, kas, atkarībā no izvēlētās esences, veldzē, relaksē, atsvaidzina, remdē un uzmundrina, bet, pateicoties augu ēteriskajām eļļām, iepriecē ožu un veldzē mūsu garu ar greznajiem aromātiem. Arī vannas esenču ēterisko eļļu smaržu kompozīcijas, tāpat kā dušas želeju aromātus izstrādājis talantīgais Dr.Hauschka parfimērs Jorgs Cimmermans (Jörg Zimmermann). Atvēliet laiku vienatnei ar sevi un ļaujiet, lai Dr.Hauschka vannas esences šiem brīžiem piešķir karalisku baudījumu!

JUMS VARĒTU PATIKT