Coslys krēmveida dušas želeja ar auzu ekstraktu - 4612
  • Coslys krēmveida dušas želeja ar auzu ekstraktu - 4612

  Coslys krēmveida dušas želeja ar auzu ekstraktu

  01000011191
  16,95 €

  Harmonizējoša krēmveida dušas želeja, kas attīra ādu bez ziepēm. Īpaši izstrādāta augu izcelsmes formula, kas atbilst fizioloģiskajam pH līmenim. Bio alveja un bio vīgriežu ziedūdens apvienojumā ar bio auzu ekstraktu.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Harmonizējoša dušas želeja - maiguma un komforta pilnam mirklim dušā vai vannā. Bio alveja un bio vīgriežu ziedūdens apvienojumā ar bio auzu ekstraktu. Augu izcelsmes attīrošā formula izstrādāta bez ziepēm, ar fizioloģisku pH līmeni.

  Saudzīgi attīra ādu, to ieskaujot aromātiskās putās. Ja līdzeklis iekļuvis acīs, skalot ar lielu daudzumu ūdens! Tikai ārīgai lietošanai.

  Sastāvā: bio vīgriežu ziedūdens, augu izcelsmes mazgājošā bāze, augu izcelsmes glicerīns, auzu ekstrakts, bio alveja, 100% dabīgas smaržvielas. COSMEBIO, ECOCERT un COSMOS ORGANIC sertificēta biokosmētika. 97% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes, 13,5% - iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā. Nav testēta uz dzīvniekiem. Piemērota vegāniem.

  13 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua (water), sodium coco-sulfate, spiraeaulmariaflower water*, cocamidopropylbetaine, decyl glucoside, sodium chloride, glycerin, avena sativa (oat) leaf/stem extract*, aloe barbadensisleafjuicepowder*, lauroyl lysine, coco-glucoside, glyceryloleate, parfum (fragrance), coconutalcohol, sodium hydroxide, sodium sulfate, citricacid, benzylalcohol, dehydroaceticacid. COSMEBIO, ECOCERT un COSMOS ORGANICsertificēta biokosmētika. 97% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes, 13,5% - iegūtasbioloģiskajā lauksaimniecībā. Nav testēta uz dzīvniekiem. Piemērota vegāniem.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT