Coslys dušas želeja ar verbēnu un citronu - 4611
  • Coslys dušas želeja ar verbēnu un citronu - 4611

  Coslys dušas želeja ar verbēnu un citronu

  01000011190
  16,95 €

  Maiga un uzmundrinoša dušas želeja, kas attīra ādu bez ziepēm. Īpaši izstrādāta augu izcelsmes formula, kas atbilst fizioloģiskajam pH līmenim. Bio alveja un bio vīgriežu ziedūdens apvienojumā ar uzmundrinošu, aromātisku verbēnas un citronu aromātu.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Vitalizējoša dušas želeja - maiguma un uzmundrinājuma pilnam mirklim dušā vai vannā.

  Augu izcelsmes attīrošā formula izstrādāta bez ziepēm, ar fizioloģisku pH līmeni. Saudzīgi attīra ādu, to ieskaujot aromātiskās putās. Ja līdzeklis iekļuvis acīs, skalot ar lielu daudzumu ūdens! Tikai ārīgai lietošanai.

  Sastāvā: bio vīgriežu ziedūdens, augu izcelsmes mazgājošā bāze, bio alveja, bio verbēnas ēteriskā eļļa, 100% dabīgas smaržvielas.

  COSMEBIO, ECOCERT un COSMOS ORGANIC sertificēta biokosmētika. 97,5% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes, 10,5% - iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā. Nav testēta uz dzīvniekiem. Piemērota vegāniem.

  30 vienības:

  Sastāvdaļas:aqua (water), sodium coco-sulfate, decyl glucoside, cocamidopropylbetaine, spiraeaulmariaflower water*, glycerin, sodium chloride, litseacubeba fruit oil*, aloe barbadensisleafjuicepowder*, parfum (fragrance), coconutalcohol, sodium sulfate, citricacid, benzylalcohol, dehydroaceticacid, citral, limonene. COSMEBIO, ECOCERT un COSMOS ORGANICsertificēta biokosmētika. 97,5% sastāvdaļu dabīgas izcelsmes, 10,5% - iegūtasbioloģiskajā lauksaimniecībā. Nav testēta uz dzīvniekiem. Piemērota vegāniem.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT