Urtekram šķidrās roku ziepes ar Matcha zaļo tēju - 4511
  • Urtekram šķidrās roku ziepes ar Matcha zaļo tēju - 4511

  Urtekram šķidrās roku ziepes ar Matcha zaļo tēju

  01000011069
  7,90 €

  Tīras rokas un patīkami maiga āda ar Urtekram Matcha tējas roku ziepēm! Japānas zaļās tējas antioksidantu un mikroaļģes pret piesārņojuma efekts balansē un aizsargā roku ādu no apkārtējās vides ietekmes. Kop rokas un baudi svaigo zaļās tējas un laima citrusu aromātu!

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Urtekram ir veicis izvēli - jaunā Matcha līnija ir iepakota augu šķiedru iepakojumā! Viena no pirmajām kosmētikas līnijām pasaulē ar dabīgu cukurniedru iepakojumu, kas saudzē mūsu dabu un samazina plastmasas patēriņu.

  Visi Urtekram produkti ir COSMOS ORGANIC sertificēti. COSMOS ORGANIC ir vienotā sertificēšanas sistēma, kurā apvienoti BDIH (Vācija), CosmeBio (Francija), Ecocert (Francija), ICEA (Itālija) un Soil Association (UK) ekosertifikāti.

  Urtekram kosmētikas formulas ir bez jebkādiem mākslīgiem uzlabotājiem, piedevām, mākslīgiem konservantiem un krāsvielām. Nevienā no ražošanas etapiem nenotiek dabas piesārņošana ar bīstamām vielām. Ražotnē tiek izmantota tikai vēja un uguns enerģija, bet ne naftas degviela. Līdzekļi tiek testēti uz brīvprātīgajiem, nevis dzīvniekiem.

  Uz etiķetes izlasāms pilns sastāvdaļu saraksts - ikviena no sastāvdaļām, lai cik niecīgā daudzumā tā būtu. Viegli uztverams produktu sastāvs, nekā lieka un nevajadzīga.

  17 vienības:

  Sastāvdaļas:Water, aloe vera*, coconut and corn sugar soap, plant-based oil products, glycerine**, matcha tea*, micro-algae extract, chili extract, lactic acid, salt, lime oil*, perfume (mixture of natural extracts and essential oils), vitamin E. *- bioloģiski audzētas sastāvdaļas.
  Vegāns:

  JUMS VARĒTU PATIKT