Urtekram atjaunojošas alvejas ziepes - 905-1
  • Urtekram atjaunojošas alvejas ziepes - 905-1

  Urtekram atjaunojošas alvejas ziepes

  01000007543
  2,50 €

  Urtekram atjaunojošas alvejas ziepes perfekti tiek galā ar uzticēto pienākumu – tīri nomazgāt un bagātīgi mitrināt. Tīrības un svaiguma formulas pamatā ir augu eļļa, mitrinošā alveja un saldo apelsīnu eļļa jaukam aromātam.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Visi Urtekram līdzekļi ir COSMOS ORGANIC sertificēti – tā ir vienota sertificēšanas sistēma, kurā apvienoti BDIH (Vācija), CosmeBio (Francija), Ecocert (Francija), ICEA (Itālija) un Soil Association (UK) ekosertifikāti. Urtekram līdzekļos nav mākslīgu uzlabotāju, piedevu, konservantu un krāsvielu. Šampūniem, kondicionieriem, dušas želejām un ķermeņa losjoniem ir patīkamas – viendabīgas un biezas – tekstūras, līdzekļi ir ļoti efektīvi (pietiek ilgam laikam). Iepakojums - pudeles, korķīši un etiķetes – ir izgatavoti no otrreizējās pārstrādes materiāliem.

  Padoms

  Pēc Urtekram atjaunojošu alvejas ziepju lietošanas izmēģiniet Urtekram atjaunojošu roku krēmu ar alveju, kas intensīvi mitrina un atjauno roku ādu.

  52 vienības:

  Sastāvdaļas:Sodium palmate**, sodium palm kernelate**, aqua, aloe barbadensis leaf extract*, glycerine**, sodium chloride, citric acid, citrus aurantium dulcis oil*, limonene. * - ingredient from Organic Farming, ** - made using organic ingredients.
  Apraksts:Urtekram Alvejas līniju raksturo bagātīgi mitrinoša un atjaunojoša alvejas iedarbība un uzmundrinoša, omu uzlabojoša saulē nogatavojušos apelsīnu smarža. Dānijas Astmas un alerģijas asociācija alvejas līnijai devusi augstāko novērtējumu, jo līdzekļu izstrādē izmantota īpaša alvejas šķirne, kurai nav alerģisku blakņu.
  Vegānisks:

  JUMS VARĒTU PATIKT