SODASAN ROKU DEZINFEKCIJAS LĪDZEKLIS PUDELĒ AR PUMPĪTI - 1171
  • SODASAN ROKU DEZINFEKCIJAS LĪDZEKLIS PUDELĒ AR PUMPĪTI - 1171

SODASAN ROKU DEZINFEKCIJAS LĪDZEKLIS PUDELĒ AR PUMPĪTI

07000005384
7,95 €

Sodasan roku dezinfekcijas līdzeklis pudelē ar pumpīti ir ideāli piemēots roku dezinficēšanai mājas un darba apstākļos - parocīgi un ērti! Patiecoties augu alkoholam,  saudzīgais un maigais dezinfekcijas līdzeklis 60 sekunžu laikā iznīcina līdz pat 99% baktēriju, sēnīšu un vīrusu. Tam ir neitrāla smarža, tas nesatur krāsvielas un smaržvielas. Ecocert un Certisys kontrole.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā

Mikroorganismi nav saredzami ar neapbruņotu aci, tomēr infekcijas izplatās gan pa gaisu, gan tieša, gan arī netieša kontakta ceļā ar priekšmetu palīdzību. Tāpēc nepārsteidz fakts, ka roku mazgāšanai ir pat veltīta speciāla diena, 15. oktobris, kad ik gadu Veselības inspekcijas speciālisti atgādina par higiēnas ievērošanas nozīmīgumu. Bet saglabā mieru, jo mums ir efektīvs ieteikums, kā pat visdrūmākajā ziemā izvairīties no infekciju slimībām un netraucēti turpināt kontaktēties ar cilvēkiem. Sodasan roku dezinfekcijas līdzeklis pudelē ar pumpīti ražots no augstvērtīgām bioizejvielām, ar pārbaudītu un garantētu baktericīdu, fungicīdu efektivitāti. Patiecoties aktīvajai vielai augu alkoholam (96%), tas 60 sekunžu laikā spēj iznīcināt līdz pat 99% baktēriju, sēnīšu un vīrusu. Turklāt Sodasan roku dezinfekcijas līdzeklis pudelē ar pumpīti ir efektīvs pret salmonellu, E.coli, rauga sēnītēm, gripas, herpes un HIV vīrusiem. Dezinfekcijas līdzekļa sastāvs ir maigs ādai, tas nesatur krāsvielas un smaržvielas, tāpēc pēc uzklāšanas nav jānoskalo ar ūdeni.

Kā lietot?

Sodasan roku dezinfekcijas līdzekli pudelē ar pumpīti klāj uz rokām līdzīgi kā roku krēmu. Nenoskalo.

Padoms

Sodasan roku dezinfekcijas līdzeklim ir divu veidu iepakojumi: Sodasan roku dezinfekcijas līdzeklis pudelē ar pumpīti, 300ml, izdevīgākai roku dezinficēšanai mājas un darba apstākļos, kā arī Sodasan izsmidzināmais roku dezinfekcijas līdzeklis, 100ml, līdzi ņemšanai ikdienā un ceļojumos!

53 vienības:

Sastāvdaļas: Etanola, glicerīna, pienskābes un citronskābes ūdens šķīdums.
Apraksts: Lai gan daudzi pētījumi pierāda, ka efektīvāka ir roku apstrāde ar spirtu saturošiem šķidrumiem, pirms nevērīgi somā ieslidini pirmo dezinfekcijas līdzekli, ko ieraugi, velti laiku tā sastāva rūpīgai izpētei. Ierastie dezinfekcijas līdzekļi parasti satur kaitīgas pretmikrobu ķimikālijas, piemēram, triklozānu. Pasaules Dabas Fonds šo vielu uzskata par kancerogēnu un skaidro, ka tā var negatīvi ietekmēt vairāku orgānu darbību, kā arī apdraudēt organisma imūnsistēmu, hormonālo sistēmu un piesārņot ūdeni. Dezinfekcijas līdzekļi var saturēt apšaubāmus konservantus, ķīmiskus savienojumus, piemēram, PEG, kā arī sintētiskās smaržvielas, kas satur ftalātus. Izvēlies dabīgu alternatīvu: Sodasan dezinfekcijas līdzekļus rokām un virsmām. Ražoti no augstvērtīgām bioizejvielām, ar pārbaudītu un garantētu baktericīdu, fungicīdu efektivitāti. Patiecoties aktīvajai vielai augu alkoholam (96%), tie 60 sekunžu laikā spēj iznīcināt līdz pat 99% baktēriju, sēnīšu un vīrusu. Tai skaitā efektīvi pret salmonellu, E.coli, rauga sēnītēm, gripas, herpes un HIV vīrusiem. Sodasan dezinfekcijas līdzekļu sastāvs ir maigs ādai, nesatur krāsvielas un smaržvielas, tāpēc tie pēc uzklāšanas vai uzsmidzināšanas nav jānoskalo ar ūdeni. Biotēkās pieejami 3 veidu 100% dabīgi, vegāni, efektīvi un droši lietojami dezinfekcijas līdzekļi: Sodasan roku dezinfekcijas līdzeklis pudelē ar pumpīti, Sodasan izsmidzināms roku dezinfekcijas līdzeklis un Sodasan izsmidzināms virsmu dezinfekcijas līdzeklis.
Vegāns: