DR.HAUSCHKA NĪMA NAGU EĻĻAS ZĪMULIS - 334
  • DR.HAUSCHKA NĪMA NAGU EĻĻAS ZĪMULIS - 334

  DR.HAUSCHKA NĪMA NAGU EĻĻAS ZĪMULIS

  01000001962
  12,95 €

  Dr.Hauschka Nīma nagu eļļas zīmulis ar praktisku aplikatoru, ērtai un higiēniskai lietošanai. Rūpējieties par saviem nagiem un kutikulu, esot mājās vai ceļā.


  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Lietošana

  Nedaudz uzspiežot uz uzgaļa, aplikators izdala tikai tik daudz eļļas kutikulas kopšanai, cik nepieciešams.

  Ieteikums

  Nīma nagu eļļas zīmuļa komplektā nāk trīs aplikatori, ko ir ātri un vienkārši nomainīt. Ja līdzekli izmantojiet uz uzlakotiem nagiem, tad nagu laka var ietonēt aplikatoru.

  5 vienības:

  Sastāvdaļas:Arachis Hypogaea Oil, Melia Azadirachta Leaf Extract, Anthyllis Vulneraria Extract, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Chamomilla Recutita Flower Extract, Parfum*, Linalool*, Limonene*, Geraniol*. * - dabīgu ēterisko eļļu sastāvdaļa
  Apraksts:Rokas runā savā valodā: no vienas puses ar žestiem tās dažreiz pat spēj izteikt vairāk nekā vārdi; no otras puses tās ir kā vizuālā tēla vizītkarte, kas stāsta par pašu cilvēku. Tās vienmēr atrodas darbībā, allaž ir pamanāmas, turklāt viegli pakļaujamas apkārtējās vides ietekmei, piemēram, sauss gaiss, ūdens, aukstums vai saule atstāj savas pēdas. Āda ātri kļūst sausa, raupja un plaisā, bet nagi - nolūst. Tāpēc rokām vajadzīga īpaša kopšana, kam Dr.Hauschka ādas kopšanas eksperti atvēlējuši īpašu sēriju. Dr.Hauschka roku krēms ātri iesūcas ādā un lutina Jūsu rokas ar vērtīgām augu eļļām, kā arī izmeklētiem ārstniecības augu ekstraktiem. Dr.Hauschka nīma nagu eļļa kopj un aizsargā nagus, kutikulu. Praktiskais Dr.Hauschka nīma nagu eļļas zīmulis ērti lietojams, ja atrodieties ceļā.Lutiniet sevi līdz pat pirkstu galiņiem! Un ļ̧aujiet Jūsu roku skaistumam runāt pašam par sevi.

  JUMS VARĒTU PATIKT