Riffi kokvilnas vannas cimdiņš bērniem (liela izmēra) - 3412
  • Riffi kokvilnas vannas cimdiņš bērniem (liela izmēra) - 3412
  • Riffi kokvilnas vannas cimdiņš bērniem (liela izmēra) - 3412

Riffi kokvilnas vannas cimdiņš bērniem (liela izmēra)

09000007197
6,00 €

Mazgājies ekoloģiski! Kvalitatīvs un dabīgs kokvilnas vannas cimdiņš bērniem ar dzīvnieciņa attēlu piešķirs mazuļa mirkļiem vannā priecīgu noskaņu. Nepieciešams vien saputot dušas želeju/ziepes cimdiņā un maigi attīrīt ķermeņa ādu. 

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Vācijas uzņēmums “Riffi Karl Forster GmbH” pieder Forsteru ģimenei, kas jau 150 gadus nodarbojas ar dabīgu masāžas, vannošanās produktu un aksesuāru ražošanu un tirdzniecību. Forsteru ģimeni uz šo biznesu pamudināja vēlme radīt produktus bez lauksaimniecības ķimikāliju paliekām, lai garantētu pircējiem produkta kvalitāti un labvēlīgu ietekmi un cilvēka ķermeni. “Riffi” sadarbojas ar ārstiem-dermatologiem un tekstilšķiedras saviem produktiem ražo paši. Izejvielu pārstrādes un ražošanas procesi atbilst visstingrākajām vides aizsardzības un ekoloģiskās saimniekošanas prasībām.

Mīlestība uz dabu un cilvēkiem ir uzņēmuma galvenā vērtība.

“Riffi” sūkļi pēc īpašas tehnoloģijas ir ievākti Egejas jūrā un Karību salas krastos, kas nodrošina jauna koraļu sūklīša izaugšanu pēc vecā sūkļa novākšanas. Savukārt, masāžas jostas un cimdi izgatavoti no kokvilnas, lina, bambusa vai sizala šķiedrām. Tos var izmantot sausas un mitras ādas kopšanai, lai veiktu pīlingu vai dziļu poru tīrīšanu.

 “Riffi” produktus pareizi kopjot un lietojot, produkti  var kalpot vismaz 10 gadus.

10 vienības:

Sastāvdaļas: 85% kokvilna, 15% poliesteris. Kopšana: mazgāšana veļasmašīnā līdz 60°C siltā ūdenī.
Vegāns:
Bezglutēna: