Riffi dabīga masāžas birste - 3438
  • Riffi dabīga masāžas birste - 3438

Riffi dabīga masāžas birste

09000003645
9,10 €

Ik rīta duša vai nesteidzīga mazgāšanās vannā vēl patīkamāka būs ar Riffi & Forster’s masāžas birsti. Tonizē ādu un veicina asinsriti, efektīvi cīnās ar celulītu un pielāgojas ķermeņa aprisēm. No videi draudzīgā veidā ražotām dabīgām šķiedrām.

Apjoms
Daudzums
Ir noliktavā.

Vācijas uzņēmums “Riffi Karl Forster GmbH” pieder Forsteru ģimenei, kas jau 150 gadus nodarbojas ar dabīgu masāžas, vannošanās produktu un aksesuāru ražošanu un tirdzniecību. Forsteru ģimeni uz šo biznesu pamudināja vēlme radīt produktus bez lauksaimniecības ķimikāliju paliekām, lai garantētu pircējiem produkta kvalitāti un labvēlīgu ietekmi un cilvēka ķermeni. “Riffi” sadarbojas ar ārstiem-dermatologiem un tekstilšķiedras saviem produktiem ražo paši. Izejvielu pārstrādes un ražošanas procesi atbilst visstingrākajām vides aizsardzības un ekoloģiskās saimniekošanas prasībām.

Mīlestība uz dabu un cilvēkiem ir uzņēmuma galvenā vērtība.

“Riffi” sūkļi pēc īpašas tehnoloģijas ir ievākti Egejas jūrā un Karību salas krastos, kas nodrošina jauna koraļu sūklīša izaugšanu pēc vecā sūkļa novākšanas. Savukārt, masāžas jostas un cimdi izgatavoti no kokvilnas, lina, bambusa vai sizala šķiedrām. Tos var izmantot sausas un mitras ādas kopšanai, lai veiktu pīlingu vai dziļu poru tīrīšanu.

 “Riffi” produktus pareizi kopjot un lietojot, produkti  var kalpot vismaz 10 gadus.

30 vienības:

Sastāvdaļas: dižskābarža koksne, sizāls
Vegāns:
Bezglutēna:

JUMS VARĒTU PATIKT