Florame bioloģiska masāžas eļļa “NEUTRAL BASE” - 4805
  • Florame bioloģiska masāžas eļļa “NEUTRAL BASE” - 4805

  Florame bioloģiska masāžas eļļa “Neutral base”

  01000011453
  9,95 €

  Vērtīgas barojošās, nomierinošās augu eļļas aizsargā un kopj ādu, kā arī ļauj rokām labi slīdēt masāžas laikā. Sniedziet ādai mirkli maiguma!

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Lietošana: Uzklāt uz tīras ādas.

  Francijas ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas, kā arī kosmētiku sejai un ķermenim.

  Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem).

  Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi - tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas.

  Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

  COSMEBIO logotips garantē, ka produkti nav testēti uz dzīvniekiem, to sastāvā nav naftas produktu, sintētisko krāsvielu vai smaržvielu, etoksilēto emulgatoru vai parabēnu.


  8 vienības:

  Sastāvdaļas:Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil*, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Leaf/Twig Oil*, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil*, Linalool, Geraniol, Limonene * Sastāvdaļas no bioloģiskās lauksaimniecības.100% sastāvdaļu ir iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā.

  JUMS VARĒTU PATIKT