DR.HAUSCHKA ROZMARĪNA TONIKS ROKĀM UN KĀJĀM - 335
  • DR.HAUSCHKA ROZMARĪNA TONIKS ROKĀM UN KĀJĀM - 335

  DR.HAUSCHKA ROZMARĪNA TONIKS ROKĀM UN KĀJĀM

  01000001960
  22,95 €

  Dr.Hauschka rozmarīna toniks rokām un kājām acumirklī sniedz uzmundrinošu enerģiju. Toniks mazina varikozu vēnu parādīšanos un atspirdzina nogurušas kājas. Kopumā kavē pietūkuma rašanos, atspirdzina pietūkušas kājas un veicina atteces, cirkulācijas procesus.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Dr.Hauschka rozmarīna toniks rokām un kājām sniedz patīkamu svaigumu. Tas kavē pietūkuma rašanos, atspirdzina pietūkušas kājas un veicina atteces un cirkulācijas procesus. Nogurušas rokas un kājas atkal atgūst vieglumu! Gurķenes, rozmarīna un rīcineļļas kompozīcija aktivizē, atspirdzina ādu, vienlaikus to pasargajot no izžūšanas. Dr.Hauschka rozmarīna toniks rokām un kājām papildspēku sniegs tiem, kuri ikdienā daudz sēž vai stāv. Spirgtumu atgūst arī nogurušas rokas.

  Kā lietot?

  Dr.Hauschka rozmarīna toniku rokām un kājām uzklājiet uz kājām vai rokām virzienā uz sirdi no lejas uz augšu. Ja nepieciešams, tad toniku klājiet vairākas reizes dienā. Tā kā Dr.Hauschka rozmarīna toniks rokām un kājām satur eļļu, klājiet to tieši uz ādas, izvairoties no drēbju apsmidzināšanas. Ja nepieciešams, lietojiet kompresijas zeķes - velciet tās 30 minūtes pēc tonika lietošanas. Ja āda ir ļoti sausa, tad tonikam klāt pievienojiet kādu no Dr.Hauschka ķermeņa eļļām.

  Padoms

  Noslogotām un pietūkušām kājām papildus Dr.Hauschka rozmarīna roku un kāju tonika lietošanai ieteicams Dr.Hauschka asinszāles krēms kājām, savukārt pārmērīgi svīstošām pēdām ieteicams Dr.Hauschka rozmarīna balzams kājām.

  5 vienības:

  Sastāvdaļas:Alcohol, Ricinus Communis Seed Oil, Borago Officinalis Extract, Aqua, Parfum, Linalool*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Limonene*, Citral*, Geraniol*, Citronellol*, Coumarin*. * - dabisku ēterisko eļļu sastāvdaļa.
  Apraksts:Savām kājām mēs bieži vien veltām maz uzmanības. Lielāko daļu gada tās ir ietērptas zeķēs un iesprostotas noslēgtos apavos. Taču tās veic patiešām ļoti lielu un būtisku darbu! Pēdas nes visa ķermeņa svaru, kamēr pirksti ar lielu precizitāti nobalansē ķermeni. Nav brīnums, ka nereti kājas liek par sevi manīt. Ja mājās vai darbā kājas ilgstoši noslogojam, pēdas un kājas nogurst, var pietūkt. Arī nepiemērotu un ciešu apavu valkāšanas rezultātā rodas tulznas, saspiedumi un kāju sāpes; arī karstums vasarā pamatīgi tās nogurdina. Tāpēc jo svarīgāk ir palutināt savas pēdas un kājas ar atbilstošu kopšanu. Dr.Hauschka asinszāles krēms kājām un Dr.Hauschka rozmarīna toniks rokām un kājām atspirdzina nogurušas pēdas un kājas, kā arī novērš pietūkumu. Svīstošām pēdām lieliski palīdzēs zīdu saturošais Dr.Hauschka rozmarīna balzams kājām un Dr.Hauschka zīda pūderis. Abi šie līdzekļi piešķir vieglu aromātu un novērš nepatīkamu kāju aromātu.
  Parūpējieties par savām pēdām un palīdziet sev tikt uz kājām!

  JUMS VARĒTU PATIKT