DR.HAUSCHKA UZMUNDRINOŠA CITRONU-CITRONZĀLES ĶERMEŅA EĻĻA - 323
  • DR.HAUSCHKA UZMUNDRINOŠA CITRONU-CITRONZĀLES ĶERMEŅA EĻĻA - 323

  DR.HAUSCHKA UZMUNDRINOŠA CITRONU-CITRONZĀLES ĶERMEŅA EĻĻA

  01000001955
  22,95 €

  Atmodiniet garu un prātu ar uzmudrinošo ķermeņa ādas kopšanas līdzekli. Uzmundrinošā citronu-citronzāles ķermeņa eļļa nostiprina ķermeņa ādu un ķermeņa kontūras, atsvaidzinošā smarža uzmundrina.

  Sastāvā: citronzāles lapas, āmulis, kosa, citronu miziņa ar saulespuķu eļļu. Visas sastāvdaļas apvienotas izmantojot ritmizēto metodi, kad maisījums tiek uzsildīts līdz 37° – cilvēka ķermeņa temperatūrai.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Sastāvdaļas tiek rūpīgi maisītas no rīta un vakarā, lai visas augu aktīvās vielas tiktu pārnestas uz eļļu.

  Lietošana

  Vienmērīgi uzklājiet un iemasējiet ādā. Iesakām lietot uz mitras ādas, pēc dušas vai vannas, tā ātri iesūksies ādā un ilgstoši mitrinās ādu.

  Ieteikums

  Perfekts līdzeklis celulīta novēršanai. Lai novērstu celulītu, regulāri veiciet celulīta skarto problēmzonu masāžu ar eļļu, piekopjiet veselīgu dzīvesveidu, vitamīniem bagātu diētu, regulāri sportojiet, izmantojiet kontrastdušas.

  Papildu ādas kopšanai iesakām lietot Uzmundrinošo citronu- citronzāles dušas želeju, Uzmundrinošo citronu-citronzāles vannas esenci un Uzmundrinošo citronu-citronzāles ķermeņa pieniņu.

   

  6 vienības:

  Sastāvdaļas:Helianthus Annuus Seed Oil, Citrus Medica Limonum Peel Extract, Cymbopogon Citratus Extract, Equisetum Arvense Extract, Viscum Album Leaf Extract, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Citrus Medica Limonum Peel Oil, Parfum, Limonene*, Citral*, Linalool*, Geraniol*, Farnesol*, Citronellol*, Eugenol*, Coumarin*. * - dabisku ēterisko eļļu sastāvdaļa.
  Apraksts:Diena un nakts, gaisma un tumsa, siltums un aukstums, miers un kustība – tie ir dabiski pretstati, kas, ritmiski mainoties, nosaka mūsu dzīvi. Ritmi, kas jau vienmēr fascinējuši doktoru Rūdolfu Haušku un veido viņa vienreizīgo augu ekstraktu bāzi. Arī Dr.Hauschka ķermeņa eļļu ražošanā tie spēlē izšķirošo lomu. Piemēram, Dr.Hauschka rožu eļļas ķermenim pamatā ir žāvēti Damaskas rozes pumpuri, kas pēcāk tiek ielikti traukā ar ekoloģisku saulespuķu eļļu. Turpinājumā šī masa tiek lēnām un uzmanīgi uzsildīta līdz ķermeņa temperatūrai un Damaskas rozes pumpuri 7 dienas tiek mērcēti, ritmiski mainoties kustībai un mieram – atdarinot reāli dabā notiekošo. Rezultāts ir bagātīgs rožu ziedu ekstrakts, kas lutina mūsu ādu rožu ķermeņa eļļas veidā. Šāds laikietilpīgs ekstrahēšanas process tiek veikts arī pārējām piecām Dr. Hauschka eļļām ķermenim, kas padara ādu tvirtu, aktivizē tō, izlīdzina, aizsargā vai harmonizē.Izvēlieties sev vispiemērotāko Dr.Hauschka eļļu ķermenim un savu personīgo ritmu.

  JUMS VARĒTU PATIKT