DR.HAUSCHKA TONIZĒJOŠA DZELOŅPLŪMES ĶERMEŅA EĻĻA - 321
  • DR.HAUSCHKA TONIZĒJOŠA DZELOŅPLŪMES ĶERMEŅA EĻĻA - 321

  DR.HAUSCHKA TONIZĒJOŠA DZELOŅPLŪMES ĶERMEŅA EĻĻA

  01000001953
  22,95 €

  Elastīga, gluda āda ir atkarīga no ādas elastības. Dr.Hauschka Tonizējošā dzeloņplūmes ķermeņa eļļa nostiprina un silda ķermeņa ādu, piemērota visai ģimenei. Piemērota arī grūtniecības laikā striju profilaksei. Dzeloņplūmes ziedu un bērza lapu, asinszāles un jojobas eļļa veicina ādas elastības atjaunošanos un tās tvirtumu. 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Sastāvā: dzeloņplūmes ziedi, bērzu lapas un asinszāle kopā ar saulespuķu eļļu ir apvienoti izmantojot ritmizēto metodi, kad maisījums tiek uzsildīts līdz 37 °C – cilvēka ķermeņa temperatūrai. Sastāvdaļas tiek rūpīgi maisītas no rīta un vakarā, lai visas augu aktīvās vielas tiktu pārnestas uz eļļu.

  Lietošana

  Vienmērīgi uzklājiet un iemasējiet ādā. Iesakām lietot uz mitras ādas pēc dušas vai vannas, tā ātri iesūksies ādā un ilgstoši mitrinās ādu.

  Ieteikums

  Lai uzlabotu ādas elastību, veiciet masāžu ar knaibīšanas paņēmienu: satveriet ādu starp īkšķi un rādītājpirkstu, paceliet to nedaudz uz augšu un atkal atlaidiet. Uz katras ādas zonas rituālu atkārtojiet piecas reizes.

  Papildus ādas kopšanai iesakām lietot dušas želejas, vannas essences un ķermeņa krēmus vai pieniņus.

   

  8 vienības:

  Sastāvdaļas:Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Spinosa Flower Extract, Betula Alba Leaf Extract, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Hypericum Perforatum Flower/Leaf Extract, Parfum, Linalool*, Limonene*, Geraniol*, Citronellol*, Citral*, Coumarin*, Farnesol*, Eugenol*. * - dabīgu ēterisko eļļu sastāvdaļa
  Apraksts:Diena un nakts, gaisma un tumsa, siltums un aukstums, miers un kustība – tie ir dabiski pretstati, kas, ritmiski mainoties, nosaka mūsu dzīvi. Ritmi, kas jau vienmēr fascinējuši doktoru Rūdolfu Haušku un veido viņa vienreizīgo augu ekstraktu bāzi. Arī Dr.Hauschka ķermeņa eļļu ražošanā tie spēlē izšķirošo lomu. Piemēram, Dr.Hauschka rožu eļļas ķermenim pamatā ir žāvēti Damaskas rozes pumpuri, kas pēcāk tiek ielikti traukā ar ekoloģisku saulespuķu eļļu. Turpinājumā šī masa tiek lēnām un uzmanīgi uzsildīta līdz ķermeņa temperatūrai un Damaskas rozes pumpuri 7 dienas tiek mērcēti, ritmiski mainoties kustībai un mieram – atdarinot reāli dabā notiekošo. Rezultāts ir bagātīgs rožu ziedu ekstrakts, kas lutina mūsu ādu rožu ķermeņa eļļas veidā. Šāds laikietilpīgs ekstrahēšanas process tiek veikts arī pārējām piecām Dr. Hauschka eļļām ķermenim, kas padara ādu tvirtu, aktivizē tō, izlīdzina, aizsargā vai harmonizē.Izvēlieties sev vispiemērotāko Dr.Hauschka eļļu ķermenim un savu personīgo ritmu.

  JUMS VARĒTU PATIKT