DR.HAUSCHKA MED INTENSĪVS KRĒMS AR KRISTĀLU PUSDIENZIEDI - 355
  • DR.HAUSCHKA MED INTENSĪVS KRĒMS AR KRISTĀLU PUSDIENZIEDI - 355

  DR.HAUSCHKA MED INTENSĪVS KRĒMS AR KRISTĀLU PUSDIENZIEDI

  01000001938
  28,05 €

  Daudziem ir pazīstama mokoša sajūta, kad āda ir īpaši sausa un niezoša problemātiskajās vietās uz sejas, elkoņiem vai ceļgaliem. Šādā brīdī nepieciešama intensīva ādas kopšana, kas uzlabo ādas mitruma līmeni.

  Dr.Hauschka Intensīvs krēms ar kristālu  pusdienziedi palīdz atgūt dabisko tauku un mitruma līdzsvaru īpaši sausās ādas zonās, kur āda lobās, niez un ir sakairināta.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  ›  Novērš ādas kairinājumu un niezi

  ›  Veicina ādas pašatjaunošanos

  ›  Stiprina ādas dabiskās aizsargfunkcijas

  Lietošana

  Līdzekli uzklājiet uz sausajām ādas zonām vairākas reizes dienā. Lietojiet pēc nepieciešamības.

  Ieteikums

  Lai ātri mazinātu niezi un kairinājumu uzklājiet Intensīvo krēmu ar kristālu pusdienziedi, pēc tam uzliekiet mitru un vēsu kompresi uz sakairinātās ādas zonas.

  6 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua, Mesembryanthemum Crystallinum Extract, Persea Gratissima Oil, Glycerin, Mangifera Indica Seed Butter, Alcohol, Tricaprylin, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Sesamum Indicum Seed Oil, Lanolin, Cetearyl Alcohol, Bentonite, Butyrospermum Parkii Butter, Daucus Carota Sativa Root Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Amyris Balsamifera Bark Oil, Lysolecithin, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum.
  Apraksts:Ādas viena no galvenajām funkcijām ir aizsargāt organismu no nelabvēlīgas apkārtējās vides iedarbības, bet būtiska ir arī tās robežfunkcija – atdalīt ķermeņa iekšējo vidi no ārējās. Āda mūs pasargā no izžūšanas, apkārtējās ietekmes un slimību ierosinātājiem. Kas ar mums notiek, ja ādas aizsargfunkcija vairs nav līdzsvarā, piemēram, neirodermīta gadījumā? Āda kļūst trausla un mēs sajūtam velkošu, niezošu sajūtu. Lūk, un šis ir īstais laiks, kad ādai nepieciešama profesionāla kopšana aizsargfunkciju stiprināšanai, tās pašaktivitātes veicināšanai un tūlītējai labsajūtas nodrošināšanai. Dr.Hauschka izstrādājis Med sērijas produktus – profesionālu kopšanu īpašām ādas vajadzībām. Šīs kopšanas pamatā ir zināšanas par ārstniecības augiem un zinātniskā kompetence jau vairāk nekā 75 gadu garumā. Visi Dr.Hauschka Med sērijas produkti tiek izstrādāti kopā ar pieredzējušiem kosmetologiem, kuri strādā ar dabisko kosmētiku, testēšanas un izpētes institūtiem, kā arī ar mediķiem. Šajos intensīvas kopšanas līdzekļos tiek izmantotas vairākas augu izcelsmes sastāvdaļas. Tā, piemēram, pusdienziedes sula tiek izmantota, lai nomierinātu pat īpaši jutīgu ādu un no jauna aktivizētu tās dabisko aizsargbarjeru. Svaigi spiestās ārstniecības augu sulas satur pilnu auga aktīvo vielu spektru, tāpēc ir īpaši efektīvas. Pusdienziedei piemīt vēl kāda nozīmīga īpašība: tā ļoti efektīvi palīdz ādā uzturēt nepieciešamo mitruma līmeni. Remdējoši un līdzsvarojoši; aizsargājoši un atjaunojoši; uzticami un gādīgi – ceļā uz dabisku līdzsvaru.

  JUMS VARĒTU PATIKT