DR.HAUSCHKA BAROJOŠA ROŽU ĶERMEŅA EĻĻA - 320
  • DR.HAUSCHKA BAROJOŠA ROŽU ĶERMEŅA EĻĻA - 320

  DR.HAUSCHKA BAROJOŠA ROŽU ĶERMEŅA EĻĻA

  01000001952
  22,95 €

  Ir brīži, kad āda ilgojas pēc harmonizējošas un nostiprinošas ādas kopšanas. Tados mirkļos lietojiet Dr.Hauschka Barojošu rožu ķermeņa eļļu ar Damaskas rožu ekstraktu. Rožu ēteriskā eļļa nomierina un aizsargā jutīgu ķermeņa ādu. Jojoba eļļa padara ādu gludu un zīdaini maigu.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Sastāvā: Damaskas roze kopā ar saulespuķu eļļu ir apvienotas izmantojot ritmizēto metodi, kad maisījums tiek uzsildīts līdz 37 °C – cilvēka ķermeņa temperatūrai. Sastāvdaļas tiek rūpīgi maisītas no rīta un vakarā, lai visas augu aktīvās vielas tiktu pārnestas uz eļļu.

  Lietošana

  Vienmērīgi uzklājiet un iemasējiet ādā. Iesakām lietot uz mitras ādas pēc dušas vai vannas, tā ātri iesūksies ādā un ilgstoši mitrinās ādu.

  Ieteikums

  Papildu ādas kopšanai iesakām lietot ķermeņa dušas želejas, vannas essences, Barojošu rožu ķermeņa krēmu un Rožu dezodorantu.

  4 vienības:

  Sastāvdaļas:Helianthus Annuus Seed Oil, Rosa Damascena Flower Extract, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Parfum, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Eugenol*, Farnesol*. * - dabīgu ēterisko eļļu sastāvdaļa
  Apraksts:Diena un nakts, gaisma un tumsa, siltums un aukstums, miers un kustība – tie ir dabiski pretstati, kas, ritmiski mainoties, nosaka mūsu dzīvi. Ritmi, kas jau vienmēr fascinējuši doktoru Rūdolfu Haušku un veido viņa vienreizīgo augu ekstraktu bāzi. Arī Dr.Hauschka ķermeņa eļļu ražošanā tie spēlē izšķirošo lomu. Piemēram, Dr.Hauschka rožu eļļas ķermenim pamatā ir žāvēti Damaskas rozes pumpuri, kas pēcāk tiek ielikti traukā ar bioloģisku saulespuķu eļļu. Turpinājumā šī masa tiek lēnām un uzmanīgi uzsildīta līdz ķermeņa temperatūrai un Damaskas rozes pumpuri 7 dienas tiek mērcēti, ritmiski mainoties kustībai un mieram – atdarinot reāli dabā notiekošo. Rezultāts ir bagātīgs rožu ziedu ekstrakts, kas lutina mūsu ādu rožu ķermeņa eļļas veidā. Šāds laikietilpīgs ekstrahēšanas process tiek veikts arī pārējām piecām Dr. Hauschka eļļām ķermenim, kas padara ādu tvirtu, aktivizē tō, izlīdzina, aizsargā vai harmonizē.Izvēlieties sev vispiemērotāko Dr.Hauschka eļļu ķermenim un savu personīgo ritmu.