Sante Pure Spirit kristālu dezodorants-rullītis - 174-1
  • Sante Pure Spirit kristālu dezodorants-rullītis - 174-1

  Sante Pure Spirit kristālu dezodorants-rullītis

  01000005122
  6,95 €

  Sante Pure Spirit kristālu dezodorants-rullītis ir dabīgs, maigs dezodorants, piemērots arī jutīgai ādai. Bez smaržas, alkohola, krāsvielām, konservantiem un alumīnija-hlora sāļiem. Dabiski novērš par sviedru smaku atbildīgo baktēriju vairošanos, nekairinot ādu, netraucējot normālu ādas un sviedru dziedzeru darbību. Pienskābe stabilizē ādas dabisko pH līmeni. 24 stundu aktīvs svaigums.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Mērfija likums! Tieši tad, kad gaidāma darba intervija vai kāda cita svarīga tikšanās un uztraukties nevajadzētu, Tu dari tieši pretējo – svīsti tik daudz kā nekad! Tev šķiet, ka Tavs ķermeņa aromāts var radīt nepareizu priekšstatu, tāpēc uztraucies vēl vairāk, tātad – arī svīsti vēl vairāk! Tā nevar turpināties, un Tu to zini – lieto Sante Pure Spirit kristālu dezodorantu-rullīti. Tas dabiski novērš par sviedru smaku atbildīgo baktēriju vairošanos. Pienskābe stabilizē ādas dabisko pH līmeni, tādējādi nodrošinot 24 stundu aktīvu svaigumu.

  Kā lietot?

  Vienmēr Sante Pure Spirit kristālu dezodorantu-rullīti lieto uzreiz pēc mazgāšanās, kad paduses ir tīras un sausas. Pirms produkta lietošanas sakrati to. Kad uzklāts, ļauj dezodorantam pilnībā nožūt.

  Padoms

  Ja Tev patīk rezultāts, ko sniedz Sante Pure Spirit kristālu dezodorants-rullītis, tad noteikti patiks tās pašas sērijas Sante Pure Spirit izsmidzināmais kristālu dezodorants un Sante Pure Spirit kristālu zīmuļveida dezodorantsizmēģini arī tos!

  51 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua (Water), Potassium Alum, Sodium Lactate, Lactic Acid, Xanthan Gum, Cinnamic Acid, Silver.
  Apraksts:Dabisks efekts un uzticama aizsardzība! Šī Sante Pure Spirit smaržu nesaturošā kristālu dezodorantu sērija izstrādāta, lai palīdzētu minimalizēt sliktu smaku izraisošās baktērijas pilnīgi dabīgā veidā - nekairinot ādu un neaizkavējot normālu sviedru dziedzeru darbību. Izvēlies sev atbilstošāko Sante Pure Spirit sērijas produkta variantu no 3 iespējamajiem: Sante Pure Spirit kristālu dezodorants-rullītis, Sante Pure Spirit izsmidzināmais kristālu dezodorants un Sante Pure Spirit kristālu zīmuļveida dezodorants. Vai zini, ko Sante sola – ilgstošu svaigumu pat īpaši jutīgai ādai – tieši to, ko meklēji!
  Vegānisks:
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT