JĀSÖN SAUSAIS DEZODORANTS SIEVIETĒM AR APRIKOŽU AROMĀTU - 974
  • JĀSÖN SAUSAIS DEZODORANTS SIEVIETĒM AR APRIKOŽU AROMĀTU - 974

  Jāsön sausais dezodorants sievietēm ar aprikožu aromātu

  01000002200
  8,45 €

  Jāsön sausais dezodorants sievietēm ar aprikožu aromātu satur cinka rīcinoleātu, kukurūzas cieti, sodu un greipfrūtu sēklu ekstraktu, kas neitralizē smakas izraisošās baktērijas, savukārt dabīgā aprikožu eļļa un barojošais vitamīns E mīkstina padušu ādu. Jāsön sausais dezodorants sievietēm ar aprikozēm ir klīniski testēts; nesatur alumīniju, parabēnus, ftalātus, propilēnglikolu.

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Kā lai izvairās no nepatīkama ķermeņa aromāta, nekaitējot organismam? Atbilde – lietojot dezodorantu ar dabīgām sastāvdaļām! Jāsön sausais dezodorants sievietēm ar aprikozēm ir klīniski testēts, turklāt patiešām pasargā no nepatīkamā sviedru aromāta visas dienas garumā. Dabīgs cinka rīcinoleāts, kukurūzas ciete un soda neitralizē sviedru aromātu, greipfrūtu sēklu ekstrakts gādā par nepatīkamās smakas izraisošo baktēriju neitralizēšanu, savukārt dabīgā aprikožu eļļa un barojošais vitamīns E mīkstina, kā arī padara gludāku padušu ādu. Jāsön sausais dezodorants sievietēm ar aprikozēm nesatur alumīniju, parabēnus, ftalātus, propilēnglikolu.

  Kā lietot?

  Pēc mazgāšanās ar iecienīto Jāsön dušas želeju, uzklāj Jāsön sauso dezodorantu sievietēm ar aprikozēm uz tīras, sausas ādas. Dezodorantu lieto vienu reizi dienā. Intensīvas slodzes apstākļos dezodorantu vari lietot atkārtoti, vēlams pēc padušu ādas nomazgāšanas.

  Padoms

  Kāpēc tikai viens? Izmēģini arī delikātos Jāsön sauso dezodorantu vīriešiem bez smaržas un Jāsön sauso dezodorantu sievietēm bez smaržas!

  349 vienības:

  Sastāvdaļas:Propanediol, Aqua (Water), Glycerin, Sodium Stearate, Zinc Ricinoleate, Polyglyceryl-3 Caprate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Allantoin, Behenyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Stearate, Silica, Sodium Bicarbonate, Sucrose Cocoate, Tocopheryl Acetate, Zea Mays (Corn) Starch, Benzyl Salicylate, Fragrance (Parfum).
  Apraksts:Uzskatot, ka tikpat svarīgi kā tas, ko lietojam iekšķīgi, ir arī tas, ko lietojam ārīgi, ASV kompānija Jāsön Natural Products jau kopš 1959.gada saviem cienītājiem piedāvā efektīvu, videi un cilvēkam draudzīgu kosmētiku kā alternatīvu sintētiskās ķīmijas pilnajiem masu produktiem. Katra Jāsön līdzekļa sastāvs tapis, balstoties uz gadsimtiem krātajām zināšanām par augu iedarbību un vērtīgajām īpašībām. Jāsön līdzekļi izceļas ar farmaceitisko ražošanas kvalitāti un tajos iekļauto aktīvo vielu dāsno klāstu – Jāsön vienmēr izmanto nevis 1-2 ekstraktus, bet ļoti bagātīgus, daudzpusīgus sastāvus. Tā, piemēram, Jāsön šampūnos un kondicionieros augu izvilkumi papildināti ar vitamīniem, enzīmiem, proteīniem, minerālvielām un citiem bioloģiski aktīviem komponentiem rūpīgi izsvērtās proporcijās, kā arī savstarpēji saderīgos savienojumos ar pierādītu efektivitāti un labvēlīgu iedarbību gan uz ādu, matiem, gan cilvēka veselību kopumā. Apvienojot gadsimtos mantotās zināšanas par dabiskas ķermeņa kopšanas mākslu ar sastāvdaļu izcilo kvalitāti un progresīvākajām tehnoloģijām, Jāsön līdzekļi ķermeņa veselībai ļauj arī mūsdienu steigas pilnajā dzīves ritmā katru dienu rūpēties par sevi bez kompromisiem un paviršības.Izvēlies sev piemērotāko dezodorantu, jo Jāsön ķermeņa kopšanas sērijā ietilpst Jāsön barojošs sausais dezodorants sievietēm ar aprikozēm, Jāsön Fresh sausais dezodorants vīriešiem bez smaržas un Jāsön Fresh sausais dezodorants sievietēm bez smaržas.