Coslys savvaļas ziedu dezodorants – atkārtotai uzpildei - 3067
  • Coslys savvaļas ziedu dezodorants – atkārtotai uzpildei - 3067

  Coslys savvaļas ziedu dezodorants – atkārtotai uzpildei

  01000007617
  9,50 €

  Dabas resursus taupošs, atkārtotas uzpildes (refill) iepakojums.

  Dabīgs alauna akmens jeb kristāls kopā ar augu aktīvajām sastāvdaļām novērš nepatīkamo sviedru aromātu, kavējot baktēriju rašanos, bez poru bloķēšanas. Alauna akmens veido neredzamu aizsargkārtiņu uz ādas, kas sniedz efektīvu un dabīgu aizsardzību. 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Coslys dezodorants ar savvaļas ziedu smaržu ir bagātināts ar aizsargājošām, ādu saudzējošām vielām. Delikātais ziedu aromāts piešķir ādai maigu smaržu, kas saglabājas visas dienas garumā. 100% dabīgas smaržvielas, Cosmebio sertificēta dabīgā kosmētika. 

  Kā lai izvairās no nepatīkama ķermeņa aromāta, nekaitējot organismam? Atbilde ir – lietojot dabisku dezodorantu. Coslys dezodorants ar savvaļas ziedu smaržu ir izveidots no dabīga minerāla alauna, kas uz ādas veido elpojošu aizsargkārtiņu pret nepatīkamo aromātu izraisošajām baktērijām, tajā pašā laikā nebloķējot ādas poras. Coslys dezodoranta ar savvaļas ziedu smaržu sastāvā 99,17% visas sastāvdaļas ir dabīgas izcelsmes; 24% sastāvdaļu – organiskas.

  Lietošana: Lai nomainītu iepakojumu, atskrūvē esošā dezodaranta apakšdaļu pagriežot to pretēji pulksteņa rādītāja virzienam un izņem to. Noņem vāciņu atkārtotās lietošanas iepakojumam un ievieto tukšajā vietā, pagriežot pulksteņa rādītāja virzienā.

  Padoms

  Izmēģini arī atsvaidzinošo Coslys dezodorantu ar citrusu smaržu!

  163 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua, potassium alum, saccharomyces ferment, prunus dulcis oleosomes, xanthan gum, aloe barbadensis leaf juice powder*, glycerin, parfum, benzyl alcohol, citric acid, dehydroacetic acid, gluconolactone, sodium benzoate, potassium sorbate, Linalool, Limonene, Citral, Citronellol, Geraniol. * - no bioloģiski audzētiem augiem.
  Vegānisks:
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT