Coslys citrusu dezodorants – atkārtotai lietošanai - 3071
  • Coslys citrusu dezodorants – atkārtotai lietošanai - 3071

  Coslys citrusu dezodorants – atkārtotai lietošanai

  01000007618
  9,50 €

  Dabas resursu taupošs atkārtotas lietošanas iepakojums.

  Dabīgs alauna akmens kopā ar aktīvajām augu sastāvdaļām kavē nepatīkamā sviedru aromāta veidošanos un baktēriju rašanos bez poru bloķēšanas. Coslys dezodorants ar citrusu smaržu ir bagātināts ar aizsargājošām, ādu saudzējošām vielām un svaigais, uzmundrinošais aromāts saglabājas visas dienas garumā. 

  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā.

  Kā lai izvairās no nepatīkama ķermeņa aromāta, nekaitējot organismam? Atbilde ir – lietojot dabisku un efektīvu dezodorantu. Coslys dezodoranta ar citrusu smaržu sastāvā ir dabīgais minerāls alauns, kas uz ādas veido elpojošu aizsargkārtiņu, kas savukār nodrošina, ka uz ādas neveidosies nepatīkamo aromātu izraisošās baktērijas. Coslys dezodoranta ar citrusu smaržu sastāvā 99,17% visas sastāvdaļas ir dabīgas izcelsmes; 24% sastāvdaļu – organiskas.

  Lietošana: Lai nomainītu iepakojumu, atskrūvē esošā dezodaranta apakšdaļu pagriežot to pretēji pulksteņa rādītāja virzienam un izņem to. Noņem vāciņu atkārtotās lietošanas iepakojumam un ievieto tukšajā vietā, pagriežot pulksteņa rādītāja virzienā.

  Padoms

  Izmēģini arī delikāto Coslys dezodorantu ar savvaļas ziedu smaržu!

  90 vienības:

  Sastāvdaļas:Aqua, potassium alum, saccharomyces ferment, prunus dulcis oleosomes, xanthan gum, aloe barbadensis leaf juice powder*, glycerin, parfum, benzyl alcohol, citric acid, dehydroacetic acid, gluconolactone, sodium benzoate, potassium sorbate, Linalool, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral. * sastāvdaļas no bioloģiskām saimniecībām
  Vegānisks:
  Bezglutēna:

  JUMS VARĒTU PATIKT