COSLYS BALTINOŠA ZOBU PASTA - 621
  • COSLYS BALTINOŠA ZOBU PASTA - 621

  Coslys baltinoša zobu pasta

  01000000990
  5,95 €

  Coslys baltinošā zobu pasta nodrošina perfektu mutes higiēnu! Tā nomierina smaganas tīrīšanas laikā un stiprina tās. Zobu pastas sastāvā ir daudz vērtīgu dabisko minerālvielu, kas spēcina zobu emalju un aizsargā to. Par zobu baltumu gādā soda, savukārt svaigu elpu nodrošina piparmētra.


  Apjoms
  Daudzums
  Ir noliktavā

  Soda maigi pulē emalju, uzturot zobu baltumu. Pateicoties sārmainam pH un sastāvam, kas dabiski bagāts minerālvielām, šī organiskā pasta spēcina emalju, sargā no skābju kaitīgās ietekmes. Nesatur SLS. Piparmētru garša uztur elpas svaigumu.

  Kā lietot?

  Nelielu daudzumu Coslys baltinošās zobu pastas uzspied uz zobu birstes. Tīrot ārējo zobu virsmu, novieto zobu birsti 45 grādu leņķī pret smaganu līniju. Ar maigām, apļveida kustībām virzi zobu birsti uz priekšu un atpakaļ pret zobiem un smaganām. Izmantojot tās pašas kustības, tīri zobu kožamvirsmas un zobu iekšējās virsmas. Tīrot zobus nepiemirsti notīrīt arī mēli, lai padarītu elpu svaigu.

  Padoms

  Dienas laikā un pārbraucienos, kad nav laika zobu tīrīšanai, lieto Coslys elpas atsvaidzinātāju ar bio piparmētru


  60 vienības:

  Sastāvdaļas:Glycerin*, aqua, dicalciumphosphate dihydrate, silicia, cocamidopropyl betaine, alcohol*, propolis extract*, stevia rebaudiana extract, sodium benzoate, linolool, limonene. * - no bioloģiski audzētiem augiem.

  JUMS VARĒTU PATIKT